Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

e, nie, już piję drugie, a koło mnie stoi trzecie:) Nie przejmuję się facetami, bo to ja złożyłam ten pozew:) ale czasem taki dołek człowieka dopadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Ten internet mnie dobije - co chwila mnie wyrzuca!!! No nawet w Żabce nie bylam jeszcze :( bo tak myślę, że jutro muszę rześka od rana :( BAbki? Co wlasnie tak ciiiiicho? Rozkojażonej nie ma ;) i ja za mało wypilam :o Tylko Niunia i kalambaka dobrze dzisiaj zaopatrzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka widać ma powody, a naokoło wszyscy szczęśliwi:) hm, czy mam myśleć, że jak dołączyłam do imprezki, to ona się psuje? proszę, nie róbcie mi tego, a przynajmniej nie dzisiaj:) bo ja naprawdę nie mam z kim opić tego rozwodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki 👄 Jaka szkoda, ze nie moge z wami posiedziec. Musze oszczedzac watrobe i żołądek. Jutro jade na ta wyczekiwana imprezke u koleżanki. Życze wam udanej zabawy i pijcie duuuuuzo :):) Pamiętajcie każdy powod jest dobry :D Wpadnę tu jutro zobaczyc jak sie czujecie :D Pozdrawiam gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wypij ze mną , bo z jednym facetem, którego kiedyś wydawało mi się, że kocham, właśnie się rozwodzę... a drugi, gdzie wydawało mi się, że coś z tego będzie, właśnie chyba mnie olał... choinka, czy facetów zawsze musi być dwóch?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam, że jak jest tylko jeden, to nie ma aż takiego doła... ale jak się rozmnożą, to przerąbane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ...hehehe :) kalambaka - świete słowa ! Wypijmy za facetów! Co najmniej dwóch;) Ania - chyba nie musi byc ich AŻ dwoch ale to my lubimy tak sobie życie upraszczać, żeby się nie nudzić ... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie, to możemy wypić i za trzech, niech im na rozum pójdzie:) faceci są jak autobusy - zawsze będzie następny:) gdzieś to przeczytałam, ale nie wiem, gdzie, dlatego nie podam autora ale podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynieś tą marchewkę, to ci zetrę... kurka, a taką mieliście tu imprezę w zeszły piątek, myślałam, że się wtrynię:) ale poczekam do następnego piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak ,ze ten pierwszy , jest moim marzeniem, pomimo 4 lat zwiazku , zareczyn i dziecka, rozstalismy sie, bo mnie zostawil dla innej zeszlam sie z drugim, ale pomimo 2 lat zwiazku z nowym wciaz snie o tamtym, gdyby pstryknal palcem , to pewnie bym poleciala, mimo ,ze zagral w bambuko ze ma czemu tak jest zastabnawiam sie ze chyba oszukuje obecnego, bo pomimo 2 lat zwiazku, nie czuje nawet polowy tego co czulam do tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha... tak w skrócie: miałam kiedyś marzenie o kimś... potem poznałam kogoś innego, za kogo wyszłam za mąż, kochałam go, ale mi przeszło, z różnych powodów, nie powiem, czyja wina, bo nie ma to znaczenia... i jak już było całkiem źle, wrócił ten poprzedni... dodał mi siły do działania i złożyłam pozew rozwodowy, o co zresztą nie mam pretensji, bo i tak to powinnam zrobić już wcześniej... a jak go złożyłam - we wtorek - to mniej więcej sobie poszedł:) a mój-już-prawie-były-mąż już zdążył znaleźć sobie moją następczynię... która zresztą była chyba "równoległa" przez jakiś czas...długi... ale to i tak nie o to chodzi, bo JA ZROBIŁAM DOBRZE. SKORO MI BYŁO ŹLE, TO NALEŻAŁO TAK ZROBIĆ. No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×