Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

i wiesz co, Ania? nie leć, nawet jak pstryknie tysiąc razy... a może to tylko moje rozgoryczenie chwilowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mam czekac na nowego?? moj probelm taki, ze mieszkam za granica , w dziurze totalnej pomimo 25 lat , randek 0 boje sie .ze nie bedzie lepszego , dlatego jestem z tym pewnym ale chce tych motyylkow w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak się dziwnie składa, że nikogo motylkowego nie ma w pobliżu:) dlatego tu siedzę i piję piwo, a plany były inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę Ci też tęskniłam ale, cholera, przyszedł na chwilę i poszedł sobie co nie zmienia faktu, że zostawiając męża, zrobiłam dobrze i wiem o tym na pewno a Twój przypadek był zupełnie inny ale jeśli źle Cię traktował, to poczekaj na inne motylki...też czekam właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo losie :( Ale mnie glowa boli :( Tak sobie wczoraj pozwolilam, że nie mialam sily was znaleźć... :( heheheh :D RozkojaŻona jak imprezka?hm....? Bo jak tak jak moja to hehehehe :) Jeszcze czuje sie pijana ! :) Cisza tutaj jak makiem zasiał :) A ja \"piję i pić bede\". Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze wczoraj nie trafiłam na ten ttopik, bym sie upiła z wami ale moze wieczorem browarka strzele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) No i po imprezce. Rum lał sie ostro. Towarzystwo super.O 4 rano powiedzialam dość :D Jeszcze jestem lekko półśmieszna :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mój facet nie przyznaje sie do zdrady...Z jednej strony moge w to wierzyc bo wiem ze byłam pierwsza kobieta z która stosunek mu sie udał a z drugiej nie wiem co mam robic...Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebrnelam przez cały topik ale jazda, zostaje tu na zawsze i bede pic z wami chyba ze mnie ktos przepedzi, ale łatwo sie nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o o losie :o Moja głowa :( heheheh :) Rozkojażona - cieszę się, że się dobrze bawiłas :) A jednak RUM wybralyście :) Ja nieczęsto upijam sie tak jak wczoraj, ale aż chyba troszkę przesadziłam :( Wredziocha- a który facet się przyzna...? Teraz musisz polegać na wlasnej intuicji, porozmawiaj z nim szczerze, może warto ... mona35 witaj 🌻 na naszej BROWAROTERIi :) Ja dzisiaj nie piję ale fajną piosenkę znalazłam - uwielbiam SHOUT ❤️ http://pl.youtube.com/watch?v=8eBHB6P3FPM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) mona35 >>> my nikogo nie przepędzamy i wszystkich witamy bardzo gorąco. Jest tylko mały warunek. MUSI PIĆ :D bo to pijacki topik hehe stokrotka_śniegu >>> jednak byl rum, duuużo rumu i wogóle bylo super. Jeśli w sobotę nie jeżdziłaś nago winda, to jeszcze nie bylo tak żle z Tobą :D:D wredziocha... >>> to że on tylko z Tobą wcale nie oznacza, że nie ma ochoty spróbować z inną, co wcale nie oznacza, że spróbował. Ale... jeśli mu się zachciało przygód, to go do uśpienia. Mam znajomego weterynarza :D Życze wszystkim Laseczkom z tego topiku udanego dnia i dobrego seksu wieczorem. Bo ja to raczej nie mam na co liczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijacki oj pijacki ;) Dzień dobry :) Ja dopiero po sobocie doszłam do siebie - rano zaspałam do pracy :( RozkojaŻona - no właśnie nie wiem czy nie jeździłam ;) heheheh :) mało pamietam - lekka zaćma tak od 2 w nocy, bo do domu wróciłam o 5 nad ranem :o Ciesze się, że fajnie się bawiłaś 👄 Nie masz co liczyć na seks czy na udany dzień??? kalambaka- nami się nie przejmuj :) Nic nie psujesz tylko tak jakoś samo sie dziwnie składa... :) Dziewczynki buziaki wielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka_śniegu >>> znajomi cię oświecą hehe :) Tylko nie daj sobie niczego wmówić :D 👄 Nie mam co liczyc ani na dobry dzień, ani na seks :D Bo wiesz... Seks jest jak rzodkiewka... Każdy lubi, ale nie każdy uprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień mam zjebany, bo przez ten weekend nic nie robilam w domu, a że zmywarki jeszcze sie nie dorobilam to zlew mało sie nie urwał :D I wogóle mam chlew w chacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×