Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hehe, no mogę sobie wyobrazić :) COD to tez strzelanka tylko baaaardziej realistyczna ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mi z tym - zajrzyj, u mnie się długi wieczór zapowiada, nie wiem, jak sandra29... :) ale ja to na pewno posiedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra29 - a tak poza tym to pogrywam w kulki w przerwach w pracy albo w cubebustera:) aha, i uwielbiałam kiedyś simcity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simcity a w simy nie grałas? :) w kulki to grywałam na lekcjach w szkole albo w dooma po sieci zależało jaki nauczyciel był. Ale jest taka stronka www.gamehouse.com - i tam są gierki które mogły by Ciebie pewnie zainteresować ja miałam kiedyś na nie fazę. a jak Ci się spodobają to poproś chłopaków to pełne wersje znajdą na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w simy to chłopaki grają:) nie, ja bardziej tak wolę pogadać, np. tu na kafe, na gg albo przynajmniej na nk - zawsze to żywy jakiś człowiek z drugiej strony, a mnie tego brakowało przez ostatnie lata i to powiedziałabym, że baaaardzo... a realne znajomości dopiero powoli odnawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja odnowiłam stare znajomości ludzie chcą ze mną przebywać bo ja jestem nie przewidywalna a mnie oni nudzą bo nie zmienili się od 10 lat. I potrzebuję nowych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli odnawiam stare, ale nowych też potrzebuję, bo ja tak ogólnie to towarzyskie zwierzę jestem:) hm, nieprzewidywalna, powiadasz? to mamy coś wspólnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra29 - a skąd Ty jesteś właściwie? może pisałaś, ale przeoczyłam, a nie chce mi się wracać... a u mnie teraz "No pain, no gain":D ale mi fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety - a już miałam nadzieję, że wyskoczymy razem do knajpki:) ale może na sylwka byś na Podbeskidzie wyskoczyła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sory że się wtrące. Jak mam złe dni to gram w Turoka.Stara gra ale fajna grafika no i wiele bestii można zabić. Takie coś pomaga:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no troszke daleko ale dzięki za zaproszenie . JA nie umiem u siebie nawet zaplanować następnego dnia, bo nigdy nie wiem co będę robić,czasem mnie to męczy bo czasem chciałabym mieć plany na "za miesiąc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocia miętka - wtrącaj się jak najbardziej:) podoba mi się ten tekst w Twojej stopce - czy pozwolisz, że sobie pozyczę na opis do gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra29 - ja mam to samo:) nie wiem, co będzie jutro... a jak się staram zaplanować,. to i tak inaczej mi wychodzi... ale odkryłam ostatnio, że mi z tym dobrze:) czy słyszał ktoś Scorpions "You and I"? bo ja mam teraz odjazd...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocia miętka - procenty najlepiej doustnie... bo na świecie ogólnie krach finansowy...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpions mało ich słuchałam bo wolałam coś mocniejszego ale słyszałam ten kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój przyjaciel jeszcze z dzieciństwa mówi że moje życie to jego hobby, bo nie ma dnia żeby coś niespodziewanego się nie działo, jeśli jest spokój to ja i tak nabroję :) i nudzić to się ze mną nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra29 - ja też ogólnie mocniejszych rzeczy słuchałam, ale scorpionsy mi się z takim jednym kolegą kojarzą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią że Ci co nie oszczędzają to tracą:).Jak masz procent spożyty to nikt Ci go nie odbierze i nie ma się stresów.:):):):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi koledzy mówią że jestem "dziwna" w pozytywnym słowa tego znaczeniu inaczej nietypowa jak na kobietę i pewnie dla tego mam dużo kolegów od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mną też podobno się nudzić nie można...zawsze coś się wydarzy:) mało kto to wytrzyma:D może dlatego mój exmąż teraz się nudzi z jedną panią... a mnie wesoło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wspomnienia :) ja cały dzień się z nimi borykam. A czym się zajmujesz jak musisz iść do pracy kalambaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×