Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hej :) ja tylko na chwilkę ;-) widzę, że romanse się rozwijają ;-) chyba, że opacznie zrozumiałam ostatnie zdania... :) ale jestem wkurwiona, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu wk...wiona? doradco - gadane to Ty masz, wszystkie się na to nabierają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle przez facetów... a dokładnie przez jednego, exa... mam już dość jego pytań, co? dlaczego?, a po co?, a z kim? ciśnienie samo wzrasta.... zostawił, to co się teraz tak martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech. raz ja Ciebie nie rozumiem, znowu Ty mnie :) Nic takiego, sugeruję że tak miło i przyjemnie rozmawiasz i w ten sposób możesz bajerować dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Darthem to jadę na ferie zimowe na sanki ;-) niech sobie nie myśli, że będę dla niego jakimś wyjściem awaryjnym... co to to nie, już taka głupia to nie będę... postanowiłam i w tym wytrwam... mam silną wolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jakąś ma... chodzi o to ze po tej historii z moją byłą żoną nie wiem czy pokocham jeszcze jakąś Kobietę... w zasadzie unikam wyjsć towarzyskich... oj widze ze się rozgaduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darth, ja Cię bardzo mocno przytulam ;-) a co do wyjazdu to się dogadamy później, bo nie wiem jak to z moimi feriami będzie :/ zmykam do wanny się zrelaksować :) miłego wieczorku, bo pewnie już dziś tu nie wrócę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też... i chyba nie w porę, bo za ścianą mi się takie rzeczy dzieją, że przechodzi ludzkie pojęcie, no... niektórzy to nie znają umiaru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie jestesm od poczatku na tym topicu ale czy ja dobrze kumam ze twój były pan jest gdzieś własnie za ściana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kumasz:) z moją następczynią:) dlatego słucham właśnie Metalliki:D:D:D na cały regulator:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za scianą spokój na szcęście a co u mnie wąłsnie wróciłam z takiego małaego wernisażu ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×