Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość Pomarańczka81
czy mogę wkleić to co napisałam w innym topiku ale nikt chyba tego nie czytał.... powiecie mi czy jestem nienormalna czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co sie martwisz...chlopak wroci steskniony.A ty nie masz diabelka zaskorniaka co Cie na babski wieczor czasem ciagnie???daj mu looz-chyba,ze tu z nami nie jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam sie
z moim redsikiem malinowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam zklikwidowac moj adres email???w wyswietlaczu:)?:) a hmm...o czym to ja chcialam pisac?zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
Poszło............. 1. ON wie, że w moim małżeństwie coś się wydarzyło - ale nie chciałam JEMU nic zdradzic, bo nie chciałam psuć miło zapowiadjącego się wieczoru 2.mówię JEMU, że już nigdy więcej nie wyjdę za mąż, bo to był mój najwiekszy błąd - ale tak na prawdę chciałabym z NIM być i stworzyć rodzinę 3. na pytanie czy nie chcę już mieć dzieci odpowiadam że czuję się młodo - pewnie że się czuję, ale to nie o to chodzi - z moim mężem nie, bo to jest nieodpowiedzialny człowiek - ale JEMU mogłabym urodzić za chwilę 4. nad ranem uciekłam niczym po jednorazowej przygodzie, a tak naprawdę chciałam się wyulić i zostać tak na wieki 5. kiedy powiedział, że zadzwoni - powiedziałam, żeby tak nie mówił tylko zadzwonił jak będzie chciał, bo nie mam zamiaru czekać przy telefonie który milczy- po co ja gadam te głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_śniegu
Caly czas jestem!!! :D też lubie M. Grechutę... klasa... Ja ogolnie jestem jakaś chyba pokecona... Wrzosowa - ja nie wiem, pijana jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
dla mnie nie jesteś nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
i takie tam.............. chyba nie wierzę w to, że moglibyśmy być razem... albo inaczej: BOJE SIĘ! boję się, że mężczyzna który od 15 lat jest sam nie będzie potrafił odnaleźć się w związku z jednej strony wydaje mi się to niemożliwe: dotąd nikomu nie musiał się tłumaczyć, na nikogo nie czekał, wolny czas spędzał tak jak chciał i z kim chciał, a tu ktoś obcy wdarł się w jego życie a z drugiej strony: może właśnie teraz potrzebuje odmiany, stabilizacji, rodziny zresztą kiedys... 2 lata temu .... powiedział, że takie życie nie ma sensu, celu... że ożeniłby się ze mną gdybym nie wychodziła za mąż... to było 2 lata temu... a teraz nie wiem co jest... chcę dobrze ale totalnie mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
wiecie jak poznałem twórczośc Grechuty? W ramach kary musiałem zaśpiewać w III klasie liceum "Niepewność":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość original_junglist_1981
>Wredziocha > muzyka reggae ... i sie nadal slucha bo bez tego to bym padl, ale tez rozne pochodne jak nizej > >niunia1986pocztylionka http://pl.youtube.com/watch?v=-aW7NFSGklM Wiem ze to dziwne ale jakies takie Wyobcowanie sprawia ze czlowiek poprzez dane utwory jest w stanie ukazac czesc swoich emocji. A to tego co wyżej chyba nie znacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co wpływa na moja opinie ale uwazam ze jestes normalna...A jezeli sie myle to oznacza ze nie tylko Ty jestes nienormalna:) zaczyna sie faza 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie napił
witaj w klubie Pomarańczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka....postaraj sie nie myslec za wiele.jesli jest Ci wygodnie to badz z nim..spotykaj sie ale pamietaj ze faceci to czasem dranie:)musisz sie zastanowic czy emocjonalnie dojrzalas do tego by byc z facetem ktory wlasnie....od 15 lat chodzi wlasnymi sciezkami:)./...hehe....moj lazi wlasnymi sciezkami a byl krocej..ale mam dystans i zyje...tylko ja nie mam meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
spotykać się to nie takie proste jak dzieli ta jedyne..........350km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozkojaŻona
pomaranczko.............. skad tak dobrze znasz moje zycie......????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka81
no co TY ! do mnie oczywiście! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×