Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość DArth VEjder
Stosunkowo:)? TO niezłe:) Warte zapamiętania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - a po czym ja powinnam poznać, że ja naprawdę mu się podobam??? będę męczyć... aż się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
po oczach:) najważniejsze są oczy. One nie kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
po sposobie jaki na Ciebie patrzy. Obserwuj oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wiem... tylko ja mam problem z patrzeniem w oczy po moim nieudanym małżeństwie... i ja wiem, że to problem jest, bo on się patrzył... a ja uciekałam wzrokiem...i teraz nie dość, że nie wiem, to jeszcze on może sobie pomyśleć, że ja nie... :) a po czymś innym nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
a dzwoni? pisze smsy? na gadu? interesuje się jak się miewasz? pyta co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
karinas juz odnotowaliśmy to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie dzwoni 2. pisze, ale rzadko. Jak miałam właśnie problemy w małżeństwie, to częściej ja pisałam, ale on raczej odpisywał. Chociaż zdarzało się, że nie:) 3. na gg nie mamy kontaktu. 4. interesuje się 5. zawsze pierwsze pytanie jest, jak tam moja sprawa rozwodowa:) ale gadamy też na inne tematy to teraz gadaj, co myślisz, jako facet byle szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinas1
normalniie wchodzi czytac dziewczyny jutro czekam na odpowiedz,Jak zwykle Pozdr narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
wygląda mi na trochę nieśmiałego:) myslę że Cię lubi ale sam do końca nie wie czego chce. To kawaler, rozwodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
trochę zabezpiecza też tyły, ale to w sumie normalne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
a robił jakieś propozycje? PRzepraszam ze pytam, ale to ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiały? właśnie mi tak intuicja podpowiadała, że nieśmiały, ale nie chciało mi się wierzyć... że tyły zabezpiecza, to normalne, bo ja przy tej kawie też powiedziałam różne rzeczy na wszelki wypadek, żeby sobie nie pomyślał... ja bym Ci opowiedziała inne szczegóły, ale na pewno nie na forum, bo to już by było do skojarzenia przez innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
masz jakiegoś maila? to CI wyślę gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DArth VEjder
wysłałem CI gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka nie obraź się, ale rozczarowało mnie zakończenie ;-) może to przez tą ludzką ciekawość... ale wiem że dla Ciebie będzie lepiej, niektóre wredne osoby za dużo się mieszają nawet jak nie wiedzą o co chodzi.... ja wstałam i nawet mam normalne oczka, nie płakałam już wczoraj więcej... a śniły mi się same głupoty!! no i oczywiście on, bo jakby mogło być inaczej... zmykam się szykować, bo KObyłcia czeka ;-) jak wrócę to z wami będę i piwko dziś mogę wypić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) DArth VEjder - dzięki za fascynującą pogawędkę do białego rana;) nie wstałam... ;) Tylko tu - mnie też na razie zakończenie rozczarowuje, ale po rozmowie z Darth VEjderem doszłam do wniosku, że to dopiero środek, a może i początek tej historii...:D więc nic straconego i płynę z prądem:D i miłego dnia całej reszcie 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam, cała, ale chora... za bardzo mnie przewiało i wymagam opieki, tylko nie ma się kto mną zająć... ide chyba do łóżeczka, bo ledwo siedzę... nie mogę być teraz chora :/ miłego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam sie przywitać... cześć wszystkim 👄 ja to chyba już zgłupiałam na dobre... marudze że nie wiem co zrobić z moim exem, że niby chce do niego wrócić, a umawiam sie z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×