Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

RozkojaŻona ja mam pewne etapy w swoim życiu już za sobą, czegos mnie to nauczylo, ale jedno powiem : nie zamienilabym żadego z tamtych dni na inny :) To ot tak sobie ;) marzenna Ty sie nie przezjmuj ;) DArth VEjder - pijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna tu nikt nikomu nie przeszkadzaq. Czasem tylko trzeba cos napisac :D Napiszcie cos zabawnego. Plose :D Wczoraj przeczytalam tu kawal o wygranej w totka. Myslalam ze posikam sie ze śmiechu. Stokrotka, to nie byl czasem Twój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu siedzi na lekcji i pani się go pyta: - Jasiu gdzie położyć papugę? - Wypierdolić ją na szafę - Jasiu jeżeli jeszcze raz tak powiesz to idziemy do dyrektora - To gdzie położyć papugę? - Wypierdolić ją na szafę - Jasiu idziemy do dyrektora Później.. Dyrektor się pyta: - Jasiu co zrobiłeś? - No bo pani nauczycielka spytała gdzie położyć papugę, a ja powiedziałem, żeby wypierdolić ją na szafę A dyrektor: - A po chuj tak wysoko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Jasia jeszcze nie było w szkole pani mówi do dziewczynek: - dziewczynki jak Jasiu przyjdzie i będzie brzydko mówił wychodzimy. Jasiu wpada do klasy taki zdyszany i mówi: - proszę pani, proszę pani po drugiej stronie burdel budują Pani: - dziewczynki wychodzimy. Jasiu: - gdzie kurwy, dopiero fundamenty stawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój :D Dla RozkojaŻonej: Dziewczyna do chlopaka: -Wloż mi jedną dlon... On wklada (wiadomo gdzie) ona: -Włoż mi drugą... On: - Nie mogę już... Ona: -Ściślutka,nie? :) Taki mało oon roztropny ten dowCIP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dobre:) Pani każe napisać dzieciom zdanie ze słowem prawdopodobnie. Jasiu napisał i czyta: mój tata bierze gazetę i idzie do kibla, prawdopodobnie będzie srał bo czytać nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić... Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek, wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi! - Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie. Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów. - O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi kobieta do lekarza na rutynowe badanie. Tuż po nim kobieta pyta: - I co ze mną? - Niestety mam dla pani złą wiadomość, jest pani bardzo chora, umiera pani. - Ale doktorze jak to? ile mi zostało? - 10! - Ale czego lat, miesięcy, dni? - 9,8,7,6,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×