Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamlia

13 lat i seks

Polecane posty

Gość Kamlia

Witam, mam 13 lat chce rozpoczaś współżycie seksualnie czy jeżeli nie miałam jeszcze miesiączki znaczy to ze moge sie kochać bez zabezpieczenia, słyszałem ze rok od pierwszej miesiączki nie zachodzi sie w ciąze !! Prosze nie przekonywać mnie ze nie jestem gotowa tylko odpowiedzieć na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatyczna wypowiedź
puknij się w łeb!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieeeeeeela30
głupia siuśka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
PO pierwsze to słyszałaś bzdury i właśnie dlatego dzieci nie powinny brać się za seks, skoro są dziećmi i wierzą w bzdury. Poza tym jeżeli Twoi rodzice/ktokolwiek się dowie o tym, albo zajdziesz w ciążę to będą bardzo duże problemy. Po trzecie współczuję...chcesz być pustakiem? po czwarte gówniara z ciebie, do lalek a nie seksu.... i z kim chfesz to zrobić? kolegą co jeszcze mutacji nie przeszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieeeeeeela30
ps. do 16 siedzi na tobie prokurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ja wiem że masz mnóstwo fantazji, ogromny popęd. Twoje hormony szaleją itp.. Ale rozpoczęcie współżycia zwiększa znacznie ryzyko zachorowań na raka szyjki macicy, możesz zajść w ciążę nawet jak nie miałaś pierwszej miesiączki, a nuż dostaniesz owulacji. Już nie mówię o grzybicach pochwy zapaleniach itp.. to są normalne rzeczy które przydarzają się kobietom które współżyją, musisz chodzić do ginekologa. Jeżeli chcesz rozładować to napięcie proponuję masturbację. Ciężko stłumić żądze więc najlepiej poradzić sobie w pojedynkę, bezpiecznie i bez zmartwień. Kiedyś będziesz zadowolona że poczekałaś.. naprawdę. Nie rób czegoś co możesz potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1/10 i idz juz spac albo
soe troche bardziej wysil 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku masakra
ja mialam 24 jak zaczelam wspolzycie - i wcale nie zaluje.. radze Ci tez poczkekac bo jeszcze dzieciak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
coś tu nie gra ... \"słyszałem ze rok ... \" chyba słyszałaś , co ? a jeżeli jednak \"słyszałeś\" to kiepska prowokacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że prowokacja
Nie rozumiem tych którzy odpowiadają na tego typu posty! Przecież na kilometr się wyczuwa, że jak jakaś panna albo jakiś gówniarz rzuca niby "drażliwy" temat i się zmywa, to znaczy, że prowokacja:O A wy zamiast olać takie coś, żeby nie podsycać kolejnych tego typy wybryków, to odpisujecie...:O Dajcie luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×