Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona/na niego

poszedł do kolezanki i siedzi tam juz 5 godzin! przesadzam ze sie złoszcze?

Polecane posty

Gość wkurzona/na niego
pozaluje, bardzo tego pozaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona/na niego
bedzie zemsta, i to słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaaaaa
idź na miasto, potańcz, spotkaj się ze znajomymi!! no jak to on ci nie pozwala?? wow. protestuję!! umów się z kumplem na obiad. i kino. kurde ja tak robię i moje kochanie nie widzi w tym nic niestosownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie przesadź, bo mimo wszystko, ma go kto pocieszać.. a swoją drogą - jak mój facet zrobił mi strasznie niefajny numer, pocieszał mnie kumpel. do dziś mojemu chłopu niemiło na samo wspomnienie tamtego weekendu.. oni mają jakieś dziwny sposób myślenia (albo niemyślenia). co do tego weekendu - prawie cały przesiedziałam zła na cały świat u tego kumpla, ale jego laska jest jakaś luzacka w tych kwestiach. sama ma znajomych, może dlatego się nie czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaaaaa
ej no ja nie mówię żeby zdradzac i flirtowac. ale taka odskocznia dobrze robi i dowartościowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, niedokłądnie napisałam, ale o to mi chodziło. mój facet chciał zagrać na moich uczuciach (nie ma to nic współnego ż zdaną kobietą), więc ja zrobiłam to samo - i wyszło na to, że jednak jemu było gorzej z tym, niż mi. czasem i tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona/na niego
nie no ja nie bede zdradzac, nie umiałabym, zamierzam sie troche pobawic, wrócił do domu ale obrazony bo mu wczesniej nawtykałam w smsie i sie nic nie odezwał nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona/na niego
widziałam ze jest na gg, przeciez siedze na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona/na niego
jestem tak wkurwiona ze nie zasne:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
Po co byc z osoba ktorej sie nie ufa?:/ nie rozumiem tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona/na niego
a chociazby po to ze sie kocha, zawiodł mnie juz raz strasznie wiec sam jest winny mojej nieufnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona/na niego
probuje zasnac, dobranoc i dzieki za wysłuchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie rozumiem
jak sie nie ufa to sie nie jest z ta osoba zwiazek istnieje jak jest zaufanie calkowite do drugiej osoby nie buduje sie domu na piasku bo wczesniej czy pozniej runie a zazdrosc do niczego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosh.
co za patologia... wrzuc na luz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ludzie, wy nie macie normalnych znajomych? gdzie wyscie sie uchowali, ze takie bzdury pierniczycie? oczywiscie, ze moze miec normalne kolezanki, a z nimi bardzo dobre kontakty. niepotrzebnie sie wsciekasz autorko, co, moze jeszcze zamkniesz go w zlotej klatce a na spacery bedziesz na smyczy wyprowadzac? :O to jego zycie i ma prawo spotykac sie z kim chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co wkurzona nie przesadzasz ani trochę.Twoja wściekłość jest w pełni uzasadniona. Też uważam że między kobietą a mężczyzną nie może być przyjaźni która prędzej czy później nie zakończy się łóżkiem. Ale co do planowanej zemsty,awantur czy cichych dni to lepiej się zastanów. Jeśli to "przyjaźń" z daaaawnych lat to on z tego nie zrezygnuje, a ty wyjdziesz na niewyrozumiałą wredną dziewczynę. Jeszcze pójdzie do niej się na Ciebie żalić, jak to ty go nie rozumiesz, a ona wymówek mu robić nie będzie o nie. Tylko go jeszcze nie daj B. zacznie pocieszać. Zrobisz jak zechcesz, ale ja jakbym wróciła to bym mu powiedziała jak mi jest przykro i jak mnie to boli że on się z nią spotyka bez Ciebie i to jeszcze u niej w domu. Niech wie jak się czujesz. Zazdrość to nic złego, to naturalne gdy się kogoś kocha, ale zobaczysz że większy efekt będzie gdy powiesz mu to spokojnie, niż gdy wykrzyczysz albo się nie będziesz odzywała. Zapytaj go jakby się czuł na Twoim miejscu. Nie daj mu kolejnego powodu do uskarżania się jej na Ciebie. Bo jeszcze się z nią zacznie spotykać po kryjomu i wtedy będzie chyba jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem....
nic dziwnego nie ma w takiej relacji między facetem a kobietą. Nie każda znajomość damsko-męska musi od razu oznaczać że się ludzie pieprzą. macie nasrane w głowach jeśli tak sądzicie. Autorko wyluzuj. Jak zaczniesz być zazdrosna o jego znajomość to przegrasz. poszedł do niej bo miał wolne. Ty wyjechałaś a on chciał miło spędzić czas. Miło nie oznacza od razu że się pieprzą. Jakby się miał zamiar pieprzyć to by Ci nie mówił że do niej idzie. Ale jak Ty będziesz o to zazdrosna, to facet w końcu zacznie ukrywać znajomość z nią. Więc lepiej zaakceptuj jego znajomość. Pozwól mu mieć znajomych. Nie ograniczaj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×