Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kryspin lat 24

Tu macie przyklad idealnej zgrabnej figury i fajnych piersi

Polecane posty

Gość 1985morality_Troy
sorry po czym poznajecie drogie panie, że ona ma puch up'y. One tak dobrze imitują sutki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu to widać. ja noszę takie same - więc widzę, że to co dziewczyna ma na sobie to nie stanik, tylko drugi biust. takie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutki? kolego, masz chyba powazna wade wzroku. na biustonoszach sie nie znam, ale skoro kobiety tak mowia... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985morality_Troy
Po co , dlaczego to robicie?? Przecież to oszukiwanie facetów i samych siebie. Wynika to z braku akceptacji własnego ciała czy co? To tak jakby facet wkładał sobie nakładki na pikusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem z czego.. to coś jak farbowanie włosów, makijaż etc. lepiej mi z większym biustem niż nieszczęsna natura mnie obdarzyła, więc chwilowo ratuję się poduszkami powietrznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za gorsz gustu nie ma
jareczku, zetrzyj sperme z monitora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985morality_Troy
Rozumiem. Dla mnie małe piersi też mają swój urok, akurat zwracam na tą część ciała mniejsze znaczenie, stąd moje zdziwienie, że ktoś próbuje tuningować staniki. Ważniejszy jest moim zdaniem ogół sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermiii
' po co nosicie push-up'y?' po to by biust ładnie wyglądał, bo żaden typ stanika tak dobrze nie formuje piersi jak push-up. przy małym biuscie taki stanik sprawia, ze piersi 'są'. a przy duzym podtrzmują i ladnie układają. włóż duże pisrsi w 'siatkowaty' to będzie wisial do pepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermiii
sory za literówki, ale pora nie ta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szczupła kobieta nosząca staniki typu \"push up\" jest mało kobieca?? Nie zgodze sie z tym,bo jak dla mnie każda kobieta na swój sposob jest \"kobieca\"I niewazne,ze jest szczupła i ma małe piersi. Ja należę do takiego typu kobiet,szczupłych i mających małe piersi. Ale czy piersi odgrywają duza role w zyciu??Wydaje mi sie ze nie. Nie nasza to wina,ze mamy takie a nie inne piersi czy tez taka a nie inna budowe i masę ciała. Każdy facet ma inny gust i dla niego małe piersi sa i tak big :) Akceptuja nas takimi jakimi jestesmy.... Pozdrawiam forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985morality_Troy
A.N.D.Z.I.A podsumowała to celną puentą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szczupła kobieta nosząca staniki typu "push up" jest mało kobieca?? Nie zgodze sie z tym,bo jak dla mnie każda kobieta na swój sposob jest "kobieca"I niewazne,ze jest szczupła i ma małe piersi. Ja należę do takiego typu kobiet,szczupłych i mających małe piersi. Ale czy piersi odgrywają duza role w zyciu??Wydaje mi sie ze nie. Nie nasza to wina,ze mamy takie a nie inne piersi czy tez taka a nie inna budowe i masę ciała. Każdy facet ma inny gust i dla niego małe piersi sa i tak big :) Akceptuja nas takimi jakimi jestesmy.... Pozdrawiam forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaal
wg mnie laski nie powinny przesadzać z tymi pusch up-ami bo może to wygladac nienaturalnie.. stanik ma na pewno wypchany konkretną wkładką ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllaal
pusH-up -ami oczywiście... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeetttt
mnie tam ie podoba sie; wole czarnulki i proporcjonalne ksztalty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
musze stwierdzic ze fakt jest duze prawdopodobienstwo ze to stanik push up gdyz ja tez taki nosze i umie rozpoznac kiedy kobieta ma taki stanik zgadzam sie z samanta:) nie uwazam zeby nosze takich staników było czyms obrzydliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×