Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaaaaaa_

MOJA KOLEŻANKA ZDZICZAŁA !!!

Polecane posty

Nie, czekam kiedy mi polecisz jakiegoś :) Widzę, że najprawdopodobniej trafiłam na typ nudziarza, skoro sobotni wieczór spędzasz na kafeterii dopierdalając obecnym na forum również. pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z perspektywy
czasu powiem, że nie warto ciągle poswięcać się dzieciom i wszystkiego sobie odmawiać, a już na pewno wyjść ze znajomymi. Mam dorosłe córki i im właśnie poświęciłam całe swoje zycie nigdzie nie wychodząc, zawsze obecna, zawsze dyspozycyjna mama..ehhh nie warto. Dziś zostałam bez przyjaciól, znajomości jakoś się wykruszyły, córki wyszły z domu, a ja czuję tylko niespełnienie... Załuję, że będąc młodszą osobą nie korzystałam,oczywiście w rozsądnych granicach, z odrobiny uciechy w życiu. Autorko, baw się i nie miej z tego tytułu wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zlosnicy
nie dosc ze w jakis sposob zerznelas nick od zlosliwej samicy to jeszcze farmazony pieprzysz:o dla takich kafeteria nie ma szacunku i jest bezwzgledna. raz raz i to w podskokach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem...
autorko, bardzo dobrze robisz że czasem sobie gdzieś wyjdziesz. Dziecko nie oznacza że masz się zamykać w domu. baw się i korzystaj z zycia póki nie robisz tego kosztem dziecka. A na razie wynika że jesteś normalną kobieta i matką, która dba i o swoje dziecko i o siebie. A koleżanka.. no cóż. Chciałaś dobrze. Chciałaś jej pomóc, wyciągnąć ją z domu. ja na jej miejscu byłabym wdzięczna za taka pomoc. Koleżanka nie potrafi tego docenić. Jak Ci zaczyna przygadywać to daj sobie z nią spokój. Wyciągnęłaś do niej rękę. Nie dość że ją odtrąciła to jeszcze Ci przygadała. Nie martw się tym, kiedyś to zrozumie. Udanej zabawy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację, bo słowo "złośnica" jest tak mało popularnym słowem, oj głupia istoto, bo nawet nie wiem czym jesteś ;) A poza tym jest pytanie czemu kolezanka nie chce z toba wyjść autorko posta ;] czy dlatego ze nie podoba jej się twoj sposob imprezowania, czy za bardzo martwi się o swoje dziecko czy znudziło jej się imprezowanie i woli inne rozrywki, na co ty oczywiscie nie wpadlas, ze niektorzy stają się nagle domatorami i hałas, libacje czy jakkolwiek rozumiesz słowo "impreza" - nie odpowiada jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×