Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie jest do kitu

muszę z kimś pogadać

Polecane posty

Gość życie jest do kitu
ja też myślałam ze mi przejdzie ( 4 miesiace juz to trwa :( ) i co? i nic:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
Wsadzał mi w odbyt grubą kiełbasę aż po sam koniec i pytał się mnie czy miałam orgazm ! Koszmar ! Miewam orgazm po grubym kabanosie a nie po kiełbasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiven z Dynastji
a raczej a propos jej słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto do holery normalny..
po rozstaniu z facetem szuka pocieszenia na ogólnym forum zamiast coś zrobić ze soba z własnym życie odbić sie zobaczyć plusy pokochać co sie ma i isć do przodu załamuje sie smęcąc na forum i Co Ty bigamin...cos tam wierzysz w to że dziewczyna jak znami porozmawia to co wstanie jutro pełna szczescia i ochoty do zycia prawda jest taka ze sie żyje dalej i trzeba z niego czerpoać bo to stojący w punkcie zegarek tylko uciekające nam dni nie tenm to nastepny nie pierwsza miłosc to druga nie ten czas to óźniej ludzie tu o was chodzi... na pytanie kiedyś i temat "nudzi mi sie" ktoś odpowiedział nudzi sie tylko ludziom nudnym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *bo to nie stojacy w p..
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi wszystko jest do przejścia, może się wymądrzam, ale mam niestety mam sporo przykrych doświadczeń, i wiem co tzn siedzieć i patrzeć się na drzwi bo może przyjdzie, sprawdzać co chwilkę telefon, bo może zadzwoni. Trwało to jakiś czas, ale w końcu się wyleczyłam. Wiesz co pomaga, zrobić cos dla siebie, nie wiem kurs, joga, cokolwiek co zajmie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
mam kupe obowiazków (praca, studia) ale zawsze znajde czas aby sobie o nim pomysleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
co najgorsze on tez sie do tego przyczynia. przez przypadek wysłał mi dwa sms'y. później wprawdzie przeprosił bo one nie miały przyjść do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlEEEEEE
jego już nie ma!!! zrozum to że teraz myśleć możesz o tym co Cie czeka zcas goi rany i jedziesz... do przodu myśleniem o nim sie cofasz chyba ze mi powiesz ze jest jeszcze nadzieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
nie wiem czy jest nadzieja. czasani mnie zagaduje na gg ale go ignoruje. boję się ze znowu mnie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
jak mnie zostawił poprosilam go aby sie ze mna nie kontaktował (pomyślałam że tak mi będzie łatwiej przez to przejść). obiecał mi że nie będzie się kontaktował a jednak przez przypadek wysyła do mnie sms'y. nie wiem o co mu chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się Panna zdecyduj Ty..
i on bo co to znaczy zagaduje...??? może Cie tym jak to ujęłaś zagadywaniem skrzywdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Powiedzmy, że życie jest do kitu.. i co w związku z tym? Sama sobie własnie odpowiedziałaś, że nie chcesz już więcej kontaktu z nim, więc daj sobie spokuj z tymi uporczywymi myślami. Powiem Ci coś. Tobie nie brakuje Jego, tylko brakuje Ci tego wszystkiego co otrzymywałaś bedąc z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
Drogi Konrado ja go kocham. nie da się tak po prostu o tym zapomnieć. tym bardziej że on całyczas przypomina mi o swoim istnieniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie teraz to
czas abyś Ty znalazła sobie takie szczescie w innym badź jak nie chcesz za szybko pocieszenia znajdź sobie w jakiejs niewiem czynnosci zacznij to czego nie mogłaś robić bedać z nim nie wiem spróbuj odnaleźć szczescie w tym co cie otacza a nie szukaj go gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co....hmmm
Poruszyła głową z boku na bok, błagając wzrokiem, by wyjęto jej z gardła rurkę i pozwolono umrzeć w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
pytał mnie ostatnoi przez gg czy nie chce z nim pogadać. ale jeżeli on nie chce ze mna być to nie ma o czym rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego pragniesz czy jak Ci wyjm
ą ta rurkę to rzekniesz że jednak chcesz życ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Uważam, że jesteś niedojrzała emocjonalnie. Po pewnym czasie zobaczysz to z zupełnie innej perspektywy. Obiecuję, że tak będzie. Ode mnie to tyle. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc proste
to jest.... on teraz być może widzi co stracił być może szuka litoście może powinnaś dać mu szanse powiem tak jesli jesteś pewna że on chce tylko tak pogadać to nie gadaj ale jesli widzisz ze nowej nie ma że coś robi w kierunku to teraz daj mu szanse niech troche powalczy o Ciebie i OKL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
nie sądzę że on chce wrócić. najgorsze jest to że on sam nie wie czego chce!!! sam mito powiedział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooo.... dajcie sobie c
zasss.... choć z drugiej strony taka chorągiewka na wietrze nie wrózy niczego dobrego na przyszłosć ja bym olał /a hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
chiałam go olać ale nie mogę zapomnieć:( on mi tego nie ułatwia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
juz go sobie zablokowałam to sobie założył inne konto. to nie ma sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzziewcyyynko
posłuchej mnie aby roz!! Ty go kochos Łun ni wiadomo jenno jyst pewne.. Łun som nie wie cygo chce moroł z tyj psypowisci jedyn!!! łalbo sie odwozys i dos mu szanso (wyź pod łuwaga że może Cie zronić) albo jak niechcysz roz jeszcze spróbować to po prostemu powidz mu jasno i łotworcie swoją szanse jużeś chopcyku mioł i żeś jej teroz nie wykorzystoł a teroz poc i płoc a jo ciesza sie życiem Lot co bym Ci jo poradził jako storsy łode Ciebie wójyk Buziole młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do kitu
i mówiłam mu żeby dał mispokój. kazałam mu usunąc mój numer z telefonu. obiecał ze się nie będzie odzywać i co? przez przyadek wysłał dwa sms'y:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×