Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam sylwi24

kto ma ochote na zdrade????

Polecane posty

ale my się będziemy pilnować nawzajem żeby nikt nikogo nie zdradzał..Brum trzeba odświeżyć topik w którym ja i V-ka zgodziłyśmy się pokazać Normalnemu jak wyglądają łatwe panienki i jak ma je poderwać...w żadnym wypadku nie miałyśmy siebie na myśli:Da czy Normalny będzie kogokolwiek zdradzał z nimi to już nie moja bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) amorek my to jak dobre duszyczki prawda? kazdemu w potrzebie pomożem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosły człowiek powinien brac odpowiedzialnośc za swoje słowo i czyn. I przewidywać ich konsekwencje. NIe tylko dla siebie ale takze dla innych. Usprawiedliwic można wszystko. Pokazać w taki sposób, zeby wygladało atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że pomożemy... tylko Brumaśna sprawiła ,że odezwała się we nie przyzwoitość i moralność..więc chciałam coś powiedzieć.. Ludzie nie zdradzajcie...nawet nie zdajecie sobie sprawy jak łatwo zniszczyć swoje i innych życie myśląc...fiut*m..cip*a zamiast użyć rozumu... uffff już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 1933
Ja mam ochote na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorku :) a ja nic nie powiem ;) nikomu doradzac nie mam zamiaru kazdy ma własne zycie sumienie i kazdy wie jak życ :) ja nie oceniam aby ocenioną nie byc to moja zyciowa dewiza jej sie trzymam i całkiem niezle na tym wychodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum [zgłoś do usunięcia] Dorosłość to nie wpis w metryce. masz racje to zestaw doświadczen zyciowych a zycie nie ma tylko białych i czarnych odcieni :) wiec pożyj i jak zobaczysz zycie to i niejedna Twoja zasadę szlag jasny trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są sprawy, których nie mozna wymazać, wykasować, zgłosić do usunięcia. Zostaja z nami do końca naszej świadomości. Zatruwaja myśli, przyprawiają o szaleństwo. Męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobrze miec tego swiadomosc ;) ale swiata wpisami na forum sie nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniam świata V. Pisze tylko o zdradzie. Bardzo tchórzliwym postępowaniu. Nikczemnym i niegodnym. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już apel wygłosiłam a to czym kieruję się w codzienności nie musi iść w parze z tym co piszę na forum erotycznym basta..koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym wpisie jest jakaś cząstka nas samych. Bradziej lub mniej świadoma. Tego co myślimy i czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokól nas jest cała masa relatywizmu. Zalwewa nas. Przestajemy rozpoznawac dobro i zło. Prawdę i falsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka nie każ mi siebie oceniac po swoich wpisach proszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum ...wszystko ok...coś ten wirus sprawia,że dziwnie się zachowujesz...? Jeśli w każdym wpisie jest trochę prawdy a zdrada Cię tak razi i uważasz ,że forum to "prawie"jak real..poczytaj proszę wszystkie swoje wpisy na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle mamy wybór V. I wolną wolę. Ja niczego nie mogę Ci nakazać. NIe uzurpuję sobie nawet do tego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V-ka wyprzedziłaś mnie:) a masz kocyk dla mnie i śliwowice...chyba jednak będę Was tylko obserwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - forum jest realne. Wiem co pisłam i gdzie. Wyrażam tyko swoje zdanie na temat zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum kazdy z nas ma wybór i kazdy potrafi sam zarzdzac własnym zyciem wiec proszę cię daruj sobie mądrości :O Powtarzam nie oceniac aby ocenioną nie zostac wchodzisz na niebezpieczne tory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę po prostu na temat zdrady. jmutnej, żałosnej, odbierajacej marzenia i burzącej wszystko zdrady. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka życie jest brutalne i jakbym miała opluwać wszystkich zdradzających to bym na tym padole sama została :O ot cała prawda o zyciu moja droga ale to doswiadczysz w niedługim czasie ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×