Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość russsssssssssssssałka

Jestem bardzo brzydka. Czy mam u niego szanse?

Polecane posty

Gość zws
won z dresami. Wlosy lepiej rozpusc, odzywka, dobra strzyzenie.Jak jestes pulchna to nic, wazne, zebys miala talie - podkreslaj ja - zadnych workowatych ciuchow. Biust i pupa ma sie odznaczac( figura klepsydry, nadwaga mniej wazna. Makijaz dyskretny, paznokcie zadbane. Spodnica, szpilki, cienkie rajstopy zawsze dobrze robią. Sluchaj go uwaznie, mow od czasu sensowne komplementy, chwalac glownie jego madrosc i celnosc wypowiedzi. Sama mow mniej, niech on sie wygaduje. Nie narzucaj sie w zadnym wypadku. Masz patrzec na niego z podziwem i aprobata ale nie jak wierny pies. Kazdy facet jest do poderwania. to jest jedna ze starszniejszych rzeczy jakie kiedykowliek czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuśśśśśśśśśśśka
Ja też cierpię z powodu braku urody... Staram się o siebie dbać, ale za cholerę nie mogę w siebie uwierzyć... Studiuję na kobiecym kierunku i traf chciał, że się zakochałam w koledze z roku. No a on był w tej komfortowej sytuacji, że sobie mógł przebierać - na moich studiach jest cała masa mądrych, zabawnych, naprawdę fajnych i pewnych siebie, a przy tym ślicznych dziewczyn. Wybrał całkiem do mnie podobną, ale o niebo ładniejszą pannę. Tak więc ja przegrałam, ale Tobie, russssałko, tego nie życzę. Myślę, że jak trochę się postarasz zmienić typ Waszych relacji to wszystko może być, o ile on nie jest zakochany w kimś innym. Przy tym sama piszesz, że on jest trochę starszy od Ciebie, więc pewnie ie ma 20 lat jak ten mój :). A faceci podobno kiedyś dorastają i zmienia im się hierarchia wartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drastyczna zmiana
szpilki, w których nigdy nie chodziłaś mogą zrobić z ciebie ofiarę losu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz śmiesznie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrr bierz sie do roboty
zadbaj o siebie, sama wiesz jakie popelniasz bledy i nadal w tym trwasz uzalasz sie zamiast o siebie zadbac. dieta to podstawa !! idz na silownie to dziala ! ja sama na silowni wypocajac na bierzni i innych urzadzniach 7 poty schudlam bardzo duzo. kup do cwicze l-karnityne i bierz codziennie. wyrzuć dresy ! ubieraj sie elegancko. idz do fryzjera zrob balejaż i ładną fryzurę. pomaluj paznokcie. wydepiluj brwi. poczuj sie kobieco. bierz sie do roboty!uzalaniem nic nie dzialasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×