Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość russsssssssssssssałka

Jestem bardzo brzydka. Czy mam u niego szanse?

Polecane posty

Gość yay
ja jestem ładna duzo komplementow sie w zyciu nasłuchałam a przede wsztskim sama sobie się podobam i co z tego skoro od roku jestem sama a zaden facet z kręgu moich zainteresowan niestety nie jest mną zainteresowany....to prawda ze szarym myszkom łatwiej...jest mi cięzko i czuję się samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy straszny/a z ciebie
cynik/czka,ale mam prośbę-nie sądź każdego swoją miarą.Widzę,że dla ciebie liczy sie tylko wyglad i nie chcesz nawet poznać kogoś kto nie zwali cie z nóg uroda,chyba też w takim towarzystwie się obracasz skoro nie wierzysz że są ludzie dla których liczy się coś innego.Uwierz mi na słowo,są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego czy kobieta jest atrakcyjna dla męzczyzny fizycznie czy nie zalezy jego pożądanie, co z tego ze bedzie w związku z kims mało dla siebie atrakcyjnym bo zapewniającym...miłe wieczorne pogawedki jak się bedzie ogladał za kazda ładniejszą spódnica? bez sensu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zarzekam się...być moze istnieją takie przypadki jak wcześniej opisane, choć dla mnie grubymi nicmy szyte...ale rzeczywiście nie w moim otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze masz byc kobieca
won z dresami. Wlosy lepiej rozpusc, odzywka, dobra strzyzenie.Jak jestes pulchna to nic, wazne, zebys miala talie - podkreslaj ja - zadnych workowatych ciuchow. Biust i pupa ma sie odznaczac( figura klepsydry, nadwaga mniej wazna. Makijaz dyskretny, paznokcie zadbane. Spodnica, szpilki, cienkie rajstopy zawsze dobrze robią. Sluchaj go uwaznie, mow od czasu sensowne komplementy, chwalac glownie jego madrosc i celnosc wypowiedzi. Sama mow mniej, niech on sie wygaduje. Nie narzucaj sie w zadnym wypadku. Masz patrzec na niego z podziwem i aprobata ale nie jak wierny pies. Kazdy facet jest do poderwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze masz byc kobieca....i uganiac sie za mało chetnym facetem? po pierwsze ma sie to nijak do siebie po drugie...czy on jest tego wart?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość russsssssssssssssałka
jest wart bo swiata poza nim nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze masz byc kobieca
no ale ja nie pisze,ze ma sie uganiac! Bron Boze! Ma sluchac , byc naturalna i wygladac kobieco - przeciez podobno ze soba czesto rozmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy straszny/a z ciebie
Doprawdy nie chcę cię obrazić ale wydaje mi się,że masz ograniczone myślenie.Skąd ta pewność,że autorka go nie pociąga albo nawet jesli teraz tak nie jest to może się to zmienić.Nagle coś zaskoczy i bum.Sama miałam taką sytuację,znałam faceta od 7 lat i nigdy nie przyszłoby mi do głowy że może być coś między nami,gdy znienacka,niemalże z dnia na dzień się w nim zakochałam.Moze facet po prostu musi otworzyc oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy straszny/a z ciebie
A mogę cię zapytać jakiej jesteś płci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy straszny/a z ciebie
A myślałam,że facetem dla ktorego liczy się tylko 90-60-90 ;) W każdym razie mam wrażenie że podłożem twoich poglądów są złe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
A ja mam kumpele, która jest tak cieżko głupi i mało inteligentna (szkoły średniej skończyć nie może), ale jest bardzo łądna i cały czas się koło niej ktoś kręci. Z własnych obserwacji zauważyłam, że faceci wolą ładne dziewczyny, niż inteligentne i "fajne:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Ale zgadzam się z wypowiedziamy wyżej, że powinnaś o siebie zadbać. Tylko bez przesady!! Pamiętaj żeby nie przegiąć, i nie robić tego tak od razu, szybko, rzeby odejżanie nie wyglądało tylko stopniowo. Achaaa, i nie wciskać przypadkiem grubego dupska w obcisłe jeansy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
żeby - oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze masz byc kobieca
znam sporo malzenstw w ktorych on jest o wiele przystojniejszy od niej - i na odwrot. Np mój maz jest bardzo przystojny ( on zreszta w ogole do tego nie przyklada wagi), a ja przecietna, choc potrafie sie podbudowac ciuchami, fryzurą itd. No i zachowuję sie, jakbym byla najpiekniejsza na swiecie - a co mi szkodzi. Jakos uwierzył :) A serio, wiem, ze dla niego jestem piekna. Acha, dobrze,zebys jednak byla zawsze otoczona innymi facetami - moga byc koledzy - mezczyzni lubia dzialac stadnie i zwyciezac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle że
jak mu dobrze obciągniesz to może zwiąże się z toba na troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblee
Ja zauważyłam również, że takie autoironiczne podejście bardzo czasem skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdqededed
up :) lubie czytac was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×