Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ektaerinkaaa

co myslicie o imieniu OXANA dla dziecka?

Polecane posty

Gość bezenadzieja
ektaerinkaaa ty też jesteś oklepana więc urwij se łep i wstaw zamiast dupy a dupe se daj na kark, bedziesz oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdas
wolałabym oksana (ale przez ks a nie X) niż dżesika czy Andżela.... ale generalnie nie skrzywdziłabym tak swojego dziecka. Nie chciałąbym zeby ktoś później mówił, zę to ja miałam kompleksy, albo byłam nowobogacka, albo niedokształcona i oglądałam za dużo telenowel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
A nie mozesz dać jakiegoś zwyczajniejszego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana ana ana
Dajcie jej nazwać dziecko jak chce, może Samatha ? a może hmm jednak Oxana ale koniecznie przez x, ks jest oklepane, niech dziewczyna będzie chodzić i z dumą przedstawiać swoje dziecko innym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlvlvlvlvlvlvlv
ekaterinkaaa - a tatuś pije, a mamusia na bezrobociu? Bo tak się będzie kojarzyć twoja Oxsanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinkaaa
jestem wyksztalcona skonczylam ekonomie i studiuje filologie angielska (3rok). oxana to ukrainskiem imie mam ukrainskie korzenie ( moja prababcia) i chcialabym aby moje dziecko bylo naznaczone;; w peweien sposob jako uczczenie i oddanie szacunku histori mojej rodziny. a co do prostytutek to wiecej jest we wloszech polskich niz ukrainskich prostytutek bylam widzialam i bylam wstrzasnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinkaaa
odezwaly sie polskie dziewice robiące loda za drinka pierwszemu lepszemu klientowi, a potem chodzą po ulicach z głową podniesioną do góry i oczekuja szacunku. latwo obrazac innych kiedy samemu nie reprezentuje sie poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlvlvlvlvlvlvlv
Dokładnie: wykształcona, ale durna. Może twoje dziecko nie chce być "naznaczone", tym bardziej, ze nim zdąży komuś objaśnić ukraińskie korzenie swojej matki, będzie wzięte za dziecko z rodziny patologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
No jesli to z powodu korzenie to zmienia postać rzeczy. ale przez "x" wyglada jak nazwa jakiegoś środka chemicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlvlvlvlvlvlvlv
Poza tym na litość, jest tyle imion które mogą mieć wschodnie konotacje a brzmią normalnie w polskich warunkach: Anastazja, Dagmara itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZESZ DAC ....ale pozniej mozez byc oskarzona przez swojego dzieciaka ....ze został przez ciebie skrzywdzony z pierwszymi dniami pojawienia sie na swiecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinkaaa
nie ma to jak polska zawiśći hipokryzja do szkól polskie tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupa
To człowiek zdobi imię, nawet najgłupsze brzmi ładnie przy wartościowym człowieku, mamy Otylię Jędrzejczak, której imię nikogo już nie razi, Wisławę Szymborską, Apoloniusza Tajnera etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa inne mniej drastyczne
jak Lena, Anastazja ,Natasza, Tamara....Oxsana to zbyt pretensjonalne. I wcale mi sie z Rosja nie kojazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×