Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przewrazliwiony elf

czy przesadzilam z reakcja na taki tekst od faceta?

Polecane posty

Gość przewrazliwiony elf
nie, to byl wysoki, przystojny szatyn, i naprawde podczas rozmowy wydawal sie byc na poziomie, tym bardziej mnie zaskoczylo jego pozniejsze zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz możesz z całą pewnością stwierdzić, że pierwsze wrażenie nie zawsze jest prawdziwe;) Poza tym mam nadzieję, że jeden dupek nie spowoduje u Ciebie zniechęcenia do męskiego gatunku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczcxz
bo pewnie byl Anglikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
to ciekawe... kenniks, mariusz bhp i wowii -wszyscy faceci i wszyscy twierdza ze faceta nalezalo zostawic a nawet potraktowac w sposob bardziej bezceremonialny.. to utwierdza mnie w przekonaniu, ze facet wrzucil mnie na polke "ta na jedna noc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
szkotem byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był zbyt natarczywy... nawet nie chodzi o ten pocałunek, bo wiadomo jak to bywa w klubach... różnie. Chodzi o to, jak zachował się później. Trzeba mieć klasę. A ten tekst wypowiedział poważnie czy z takim sarkazmem? Poza tym jeszcze jedno pytanie. Dużo wypił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
buahahaha :D tez mi ksiaze co psom krawaty wiaze..powod do przejmowania sie 🖐️ laska miej go w d...bo Ty to roztrzasasz jakby to jakie bostwo bylo a to macacz- ruchacz byl co se chcial pomacac a potem pewnie bzyknac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
wyszlam z kapieli ha, ha :) nie sa takie skapiradla, podobne te wszystkie dowcipy o Szkotach to Anglicy wymyslili, zeby odwrocic uwage od wlasnego skapstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
kenniks ani powaznie ani z sarkazmem, powiedzial to z usmiechem nie wiem ile wypil wczesniej, nie wydawal sie byc szczegolnie pijany, wczoraj byl ten mecz Szkocja- Norwegia,wszedzie w klubach i pubach pelno szkotow i norwgow bylo, ale za bardzo nie mial czego swietowac bo zdaje sie ze przegrali nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiony elf
dobra ja juz musze znikac,dzieki za odp, pewnie dobrze wczoraj zrobilam co tam, tyle fajnych rybek w oceanie plywa, dobrze ze udalo mi sie trafnie ocenic faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafnie ocenić
co po jego zachowaniu trudne nie było :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defender_
Drogi elfie bylas na parkiecie czyli gdzies w klubie samo to ze zgodziłaś się z nim zatańczyć mógł odebrać jako przyzwolenie do czegoś więcej a, ze robił to zbyt nachalnie było spowodowane brakiem reakcji kiedy zaczynał Cię całować już wtedy powinnaś zrobic to co zrobiłaś potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
po cholerę od razu pozwalałaś się pocałowac jakiemuś ledwie poznanemu kolesiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×