Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłem BMW

kupiłem BMW 320 i wiecie co?

Polecane posty

Gość kupiłem BMW

Treaz dziewczyny z ktorymi sie spotykam juz inaczej patrza na mnie Jednak to prawda ze sa materialistkami nawet jak mowia ze nie przedtem mialem golfa tez znalem duzo dziewczyn ,ale teraz sex przychodzi mi o wiele łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
no rzeczywiście masz się czym chwalić :O....teraz masz czarne na białym że lecą na twój samochód a nie na ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Treaz dziewczyny z ktorymi sie spotykam juz inaczej patrza na mnie" A z ilom się spotykasz? Aż taką masz niewyjściową twarz, że musisz się z gadżetami pokazywać, żeby jakaś Cię chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłem BMW
nie jestem brzydki na pewno wtedy za nim go mialem tez jako tako problemu nie mialem z dziewczynanmi ,ale pisze ,ze teraz jest łątwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłem BMW
nie wiem czy są blacharami czy nie ,bo żadna mi nei powiedziala nic o samochodzie ale pamietam jak mialem golfa i pojechalem do jednej to mi sie pyatla czy to nowy :Oi czy mam dziewczyny odp ,ze nie ,a ona ze mam racje ,bo po co mam ttracic kase na laske ,bo na nią chlopacy tracili:O ta to dała dogłebnie do zrozumienia ,ze leci na kase:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilem GOLFA
a ja sprzedalem 9-letnie, rdzewiejące bmw 320 i kupilem golfa V. Ku mojemu niemałemu zdziwieniu, juz w salonie puknąłem sprzedawczynię. Potem, idąc za ciosem, puknąłem parę przeuroczych staruszków i małą dziewczynkę na pasach. Pukałbym do dzisiaj, gdyby nie gruby strażnik miejski z pączkiem, który napatoczył się pod koła i złamał półośkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłem BMW
kupilem golfa zabawne:Pale prawda jest taka ,ze nawet te które mówia ,ze nie sa blacharami to podswiadomiesie ciessza jesli widza,ze vhlopak ma fajną brykle takie to juz są te dziewczyny w Polsce wszystkie tylko interesuje przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie jak facet
ma łądna bryke to mu dodaje uroku osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no BMW
a Syfa tez juz masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
wiadomo, ale myslalam ze powiesz cos w stylu "i teraz jestem burakiem". I masz takei same buraczane dziewczyny jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że jak mężczyzna jest przystojny to może nawet miec malucha i na niego nawet tak zwane blachary polecą i materialistki ,bo jesli ma sie urok osobisty to żadna rzecz tego nie przysłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrevreeve
przeciez to normalne ze wszystkie panienki sie ogladaja za takim samochodem, nawet jak z chlopakiem idzie to sie obejrzy, takie zycie i nic tego nie zmieni, jedyne co pozostaje to kupic sobie taki samochod hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×