Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewa 33

Kupię mieszkanie w Lublinie

Polecane posty

Gość gość
Bardzo przydatna może się okazać pomoc Home Trader http://www.home-trader.pl . To właśnie z ich pomocą udało mi się zakupić śliczne mieszkanie w Lublinie. Bez żadnych kruczków, szybka i jasna transakcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podbijam temat

Szukam mieszkania, Czechów, Wieniawa, Lsm

2 pokoje. Cena do 220 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

STARY ALE JARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plion

Ja własnie przeprowadziłam się z Lublina do Warszawy, też szukam jakiegoś miejsca w którym mogę nabyć mieszkanie, zastanamiam się m.in. nad portpraski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

U mnie sprawdziła się dobrze ta agencja nieruchomości www.nieruchomoscilubin.com Szybko bo w ciągu trzech miesięcy znaleźli mi idealne mieszkanie a jestem wybredna. Teraz mam fajne mieszkanie w dobrej lokalizacji, ciesze się że trafiłam na profesjonalną agencję, która zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie macie oczekiwania co do mieszkania.Centrum Lublina jest dość drogie ( z uwagi na studentow jak również rozwijającą się turystyke). Poza tym nie jest to zbyt dobre miejsce do mieszkania, głosno i ciasne mieszkania. 

Polecam szukac czegoś w dzielnicy dobrze skomunikowanej jak również spokojnej (szczególnie,ze w ostatnich latach komunikacja w Lublinie znacznie sie poprawiła).  Kilka ciekawych inwestycji na Północnej oraz Diamentowej ma ten deweloper ---> http://www.luk.net.pl/nieruchomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×