Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja nie wiem co to

facet ktory trzyma reke na.....

Polecane posty

Gość ja nie wiem co to

co oznacza kiedy facet wystepujac i na zdjeciach czesto trzyma reke na swoim....penisie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem555
ze albo ma mendy, alebo jest pewny swojej męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
tak o kogos konkrentego-gosica ktory mi sie podoba:-D ALE chyba mi juz sie obrzyda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki tani chwyt na puste panny ;) - przynajmniej mnie sie tak kojarzy :) Mnie osobiście to nie rusza, a nawet wręcz przeciwnie - czasem śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
ale chwyt na co ?po co?co ma to na celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma na przykład na celu, kiedy kobieta tańczy przed facetem, dotykając się dłońmi po ciele, przesuwając je z góry na dół po piersiach, pupie, podciągając i opuszczając lekko spódniczkę itp. ??? - chodzi o podkreślenie jakiegoś tam seksapilu, podkrecenie atmosfery, zwrócenie na siebie uwagi ... Ale kurat taki gest faceta, jaki zosta opisany w temcie nie do końca fajnie według mnie spełnia to zadanie ;) Ale to kwestia gustu (na marginesie - tez się z czymś takim spotkałam na "scenie" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
wiara go komentuje jakos pedzia...ale on nie jest bo laski sie kleja do niego...a o scenie nie mam na mysli ze jest sriptizerem tylko muzykiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
hehe oki ale powiem ze to nieapetycznie wyglada:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehe oki ale powiem ze to nieapetycznie wyglada" no tandetą zalatuje jak nic :P Konkretny muzyk nie ucieka się do takich tanich chwytów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co to
e tam na mnie to wrazenie nie robi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
z psychologicznego punktu widzenia tacy ludzie(bez znaczenia czy kobieta czy mezczyzna) chca zaakcentowac i pokazac swoja seksualnosc- dotyk intymnych miejsc, ruchy, taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z psychologicznego punktu widzenia tacy ludzie(bez znaczenia czy kobieta czy mezczyzna) chca zaakcentowac i pokazac swoja seksualnosc- dotyk intymnych miejsc, ruchy, taniec." według mnie akcentowanie swej seksualności w przypadku kobiety i faceta wiąże się z zupelnie innymi metodami robienie tego. To, co kobiecie dodaje uroku, seksapilu, niekoniecznie go doda facetowi, a wręcz przeciwnie - czasami wygląda to komicznie. Erotyzm ma swoje męskie i damskie oblicze (przynajmniej dla mnie) i mimo że są punkty wspólne, to jest wiele odrębnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×