Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kitkat22

gdzie w w-wie kupić smaczny chleb

Polecane posty

Na Tarchominie ul.Ćmielowska na bazarku w Galerii Wypieków - chleby wypiekane są na zakwasie, więc naturalne, a taki chleb można jeść cały tydzień i jest ok.Wypiekają duże bochny okrągłe, a także duże z formy, ponadto maja wspaniały chleb razowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia wawa
czy masz na mysli lubaszke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoZoja
A ja radze kupic maszyne do pieczenia chleba :) Najlepiej w Saturnie albo Tesco - Moulinexa. Chleb jest rewelacyjny.Wypiekacz mam od marca i od tego czasu moja noga nie postala w zadnej piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZoZoja -->>> pewnie masz pokój kuchenne, a nie pomieszczenie kuchenne w bloku. Pomysł na maszynę do pieczenia chleba jest dobry i owszem , tylko gdzie to trzymać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkat22
Nie mam czsu na zabawę,więc maszynka odpada zreszta gotowanie i pieczeni nie jest moją najmocniejszą stroną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam ochotę na bułeczkę
Jeżeli nie masz czasu na upieczenie własnego chlebka to rzeczywiście w galerii wypieków jest dobre pieczywo. Na Powiślu jest galeria wypieków obok rossmana. Przystanek Topiel. Jedyny minus to kolejki ;) Ale to chyba najlepsze pieczywo w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, że w galerii wypieków na Powiślu rzeczywiście chyba najlepszy chleb w mieście. Również takie przekąskowe bułeczki z nadzieniem lub przyprawami, dużo lepsze niż fast foody jak coś się chce na szybko przekąsić. Kolejki nie są tam takie straszne - szybko się przesuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
a ja wiem, ze do tego chleba sie pluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
eh raczej wiem, ze pracownicy do niego pluja bo wqrza ich to, ze ten chleb kupuja paniusie wypacykowane zazwyczaj i co to nie one.. i oh ah dobry chlebus mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaa
i nie mowie tego zlosliwie a wlasnie tak jak slyszalam od pewnej osoby. ogolnie prawie do wszystkiego sie pluja, zamiat karaluchy, sika do sokow itd itp.. rozne sa historie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, jeżeli pracownicy plują to tylko o nich świadczy, bynajmniej nie o kupujących, z których przecież większość to zwyczajni ludzie. Pracownicy piekarni też przecież gdzieś chleb kupują :) Ja jednak wierzę, że to bardzo sporadyczne przypadki. No i prawdę mówiąc przy masowej produkcji trzeba dużo mieć zaparcia, żeby pluć na każdy bochenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoZoja
Wypiekacz do chleba stoi na szafce w kuchni i pozostaje na niej jeszcze sporo miejsca...To naprawde nieduzy sprzet,ale ile z niego korzysci...Teraz wlasnie piecze sie chlebek z dodatkiem maki orkiszowej,z siemieniem lnianym i pestkamu slonecznika...A jaki zapach w calym domu... No i w kazdej chwili mam swiezutki,pachnacy chlebek i doskonale wiem,co w nim jest.Zadnych konserwantow,ulepszaczy i grom wie czego jeszcze ;) No i kosztuje mnie taniej niz kupowany w sklepie czy piekarni.Naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoZoja
Aaa,i jeszcze cos.Mozna byc totalnym beztalenciem kulinarnym,zeby moc upiec taki chlebek :) Potrzebna jest tylko kuchenna waga elektroniczna,zeby odmierzyc okreslona ilosc maki.W zestawie z wypiekaczem jest kubek z miarka i specjalna lyzeczka.Potem tylko wystarczy trzymac sie przepisu zamieszczonego w instrukcji,wsypac wszystko do formy i wcisnac przycisk.Dalej samo sie miesza,zagniata,wyrasta i tylko sygnalem oznajmia kiedy nalezy wyjac upieczony chlebek.Naprawde dziecinnie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba trzecia
a ja kupiłam gotową mieszankę i chleb mi się nie udał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam ochotę na bułeczkę
Robiłam chleb z gotowych mieszanek. Ale ja nie mam maszyny do pieczenia wiec recznie ugniatałam i pieklam w blaszce. Zawsze wychodzil smaczny. Uzywalam mieszane z "polskich mlynow" jak sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niminka
Rowniez jestem szczesliwa posiadaczka urzadzenia do pieczenia chleba i potwierdzam slowa Zozoi,ze to swietna sprawa.W kazdej chwili swiezy,pachnacy,domowy chleb.A co do gotowych mieszanek-generalnie ich nie uzywam,ale jednak kilka razy kupilam i tez chleb nie wyszedl najlepszy.Wniosek nasuwa sie sam-nic ze sklepu,wszystko najlepiej zrobic samemu (czytaj:samemu nasypac skladnikow do formy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy był wspominany Lubaszka. Mocny zawodnik na rynku. Wiele osob u niego kupuje. Opinie co prawdą jednak podzielone są o obsłudze, ale to więcej znajdziecie na gowork.pl http://tim.pe/4eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jak kupuje gotowe mieszanki na chleb i mąki w sklepie internetowym upieczchleb duży wybór smaków chlebów od dyniowego po hinduski czy miłosci, cebulowy czy pszenny.. Receptura prosta do zrobienia , tylko dodajemy wode i drożdze.. wysyłka szybka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też piekę często sama chleb, ale jak każdy wie nie zawsze mamy na to czas :) Ja Kupuję chlebek z AK Otrębusy i szczerze mogę polecić wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam piekarnie AK Otrębusy, najsmaczniejszy chlebek i dużo wyboru :) Do tego najlepsze bułki słodkie takie kiedykolwiek jadłam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AK Otrębusy .. duży wybór, naprawdę smaczny chleb, zdecydowanie rzadko spotykany smak.. powiedziałabym że taki jak dawniej. Nie jest jak glina tylko jaki jak powinien być - puszysty i chrupki.. świetny <3 ja jestem największą fanką ciemnych ze słonecznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tylko i wyłącznie w piekarni można liczyć jeszcze na porzadny chleb.. który nie uschnie po jednym dniu, ja zawsze kupuje pieczywo w Piekarni Rąba bo mam po drodzę i jestem zadowolona - najlepiej jak traficie na jeszcze ciepły chleb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AK Otrębusy.. ten kto jadł ten wie i nie dziwię się że każdy poleca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja H.

Piekarnia piekarni nie równa. My zawsze do domu kupujemy chleb żytni z Otrębusów. Mają jak dla mnie najlepsze pieczywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia12

Chleb żytni z piekarni Otrębusy zawsze spoko 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×