Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minotaur22

coz począc teraz mam pomozcie

Polecane posty

Gość minotaur22

Dziewczyna chlopak mnie zostawil po 4 latach razem czy ktoras z Was tez tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
jak tak mozna zrobic drugiemu czlowiekowi no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana asia 234
mi powiedzial po 4,5 roku ze nie kocha mnie tak jak ja jego i ze drazni go moja milosc, ale chce ze mna byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
mi tez powiedzial ze juz mnie nie kocha ze teraz to juz bylo przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Mielismy juz zarezerwowane wszystko na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana asia 234
witaj w klubie. wiem jak to boli. dajesz jakos rade? powiedział mi to , jak zaczelam rozmowe o wspolnej przyszlosci;( tak dobrze mi z nim bylo, ze chcialam go zapytac kiedy wezmiemy slub, wiec zaczelam rozmowe o nas i sie stalo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Twoj przynajmniej chce byc z Toba to znaczy ze mu jeszcze zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana asia 234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Moj chcial rozmawiac o nas, o przyszlosci, pierscionek juz sobie wybralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana asia 234
no chce być, ale ja nie wiem czy chce..... kocham go ponad życie... próbował mi wytłumaczyć, że on kocha, tylko inaczej, mniej intensywnie i ze ja daje mu tyle milosci ze on nie nadaza zatesknic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Wiesz pewnie nie, napewno nie, ale jak go pytalam czy chce jeszcze sprobowac raz bo twierdzil ze kochal i byl szczesliwy to on nie che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Asia jezeli go kochasz to byc z nim tymbardziej ze on tez chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Podal powod ze juz mnie nie kocha, ale go znam on nie umie udawac zaraz bym go przeswietlila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana asia 234
boje sie ze bede zyla w swiadomosci, ze on wciaz sie zmusza do tej milosci i ze w kazdej chwili moze zrezygnować z nas... powiedz mi tylko jak to mozliwe ze Twojemu tak przeszło mimo planow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
no bo wesele dopiero mialo byc 2010 w sumie to zle ze tyle czekalismy ale zawsze to tak ze sami chcemy nie od rodzicow brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
a zareczyny to nie chcialam 2 lata wczxesniej nie wiem myslalam ze to za dlugo ze teraz we swiete sobie zrobimy zareczyny on tez tk cos mowil ze fajnie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OAJHS
JA BYM CHYBA SIĘ ZAŁAMAŁA JAK BY PO 4 LATACH AGAŻOWANIA SIĘ W ZWIAZEK CHŁOPAK MI POWIEDZIAŁ ŻE NIC DO MNIE NIE CZUJE , I ŻE CHCE ODEJSĆ KURDE CZUMU JA NIE MAM FACETA CZUJE SIĘ SAMOTNA ))()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
boli nie :) wiem boli jak cholera... Ty także byś tak zrobił, gdybyś stwierdził po 4 latach, że z osobą z która jesteś nie łaczy Cie już nic oprócz przyzwyczajenia, albo gdybyś spotkał kogoś, kto daje Ci znacznie więcej. Lepiej teraz niz po małżeństwie, lepiej niech odejdzie niż ma tylko być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Wlasnie oto jest pytanie jak mu tak przszlo, pytalam czy ma kogos albo poznal moze gdzies on ze nie i narazie nie ma zamiaru nikogo poznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
Rodzice tez mnie pocieszaja ze lepiej teraz niz po slubie ale marna pociecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
jestem dziewczyna nick mylacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
jak teraz wrocic do zycia?? niepotrzebnie zawsze za bardzosie angazuje odstawiam przyjaciol i wszytsko inne i teraz co ?? zostalam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minotaur22
łudze sie ze moze wroci, pytalam go czy jest sczesliwy nie odpowiada nic, wiec mysle ze nie ttylko czemu nie chce sprobowac jeszcze raz, jezeli byla milosc to moze da sie ja odbudowac?? jak myslicie?? moze jakis pan sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Jeśli ktoś chce odejść, to chyba nie mógłby Cię zawieść jeszcze bardziej, więc nie może być tak wspaniały, jak się wydaje. Więc chodzi o wyobrażenie danej osoby, a raczej o wyobrażenie wspaniałości tej osoby, a jeśli takiej osobie brakuje do Twojego wyobrażenia, to tak naprawdę brakuje Ci kogoś, kto jest taki jak Twoje wyobrażenie i wywołuje takie same uczucia bez rozczarowania. To nie była Twoja druga połówka, bo skoro odeszła to nie mogła nią być. W przyszłości będziesz silniejsza, a Twój związek będzie budowany na solidniejszych fundamentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×