Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alda

Chemodektoma kłębczak ucha

Polecane posty

Gość disgorge
Operację miałem w Krakowie na Kopernika. Porażenie miałem dopiero po operacji. Farmakologia, ćwiczenia, masaże, czas jeszcze nic nie pomogły. Postęp jedynie jest taki, że oko lepiej się zamyka. Wróciłem jednak do pracy, jakoś daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam trochę inaczej, bo asymetrię dopiero widać jak się szeroko uśmiecham, a oko z trudem mruga..ale jak zamknę to się domyka. Mi wielu lekarzy mówiło , że też ważne są ciepłe okłady (ja np. robiłam z owsu- wywar i ogrzewać pod lampą.. 3mam kciuki za powrót ;)! Miał ktoś operację w Warszawie? np. na Banacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również mam miec operację na Banacha za 2 mies. Jezeli mazesz to napisz u kogo sie leczysz jezeli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również mam miec operację na Banacha za 2 mies. Jezeli mazesz to napisz u kogo sie leczysz jezeli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pulsujący szum w uchu bez innych objawów...Od około 2 miesięcy. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d śledź swoich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disgorge
"Mam pulsujący szum w uchu bez innych objawów...Od około 2 miesięcy. Co robić?" Iść do otolaryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po operacji kłebczaka tetnicy szyjnej Bardzo sie ciesze pozbyłam sie ,,przyjaciela,, nieproszonego Wszystkich z podobnymi schorzeniami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disgorge
Oby na zawsze! Powodzenia! Dochodź bezboleśnie do pełnej sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mojego 13-letniego syna zdiagnozowano właśnie przyzwojaka umiejscowionego na tętnicy. Na badania i konsultacje jeździmy do Centrum Matki i Dziecka w Warszawie. Lekarz jest bardzo oszczędny w słowach.Podejrzewam, że do operacji nie dojdzie, bo jest ona bardzo ryzykowna. Może ktoś z Państwa , tu na tym forum zechce podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tym schorzeniem , jakie istnieją możliwości leczenia w Polsce lub jeżeli zajdzie taka potrzeba za granicą. W jakim ośrodku oprócz Warszawy warto przeprowadzić konsultację. Za każdy głos w tej sprawie będę wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttaaa
"gość 2014.09.10 Witam ja również mam miec operację na Banacha za 2 mies. Jezeli mazesz to napisz u kogo sie leczysz jezeli to nie tajemnica?" Nie byłam jednak operowana na Banacha, tylko w szpitalu Czerniakowskim. Pobrano tylko wycinek guza do hospicjum w celu 100 % diagnozy , niestety dignoza się potwierdziła i mam paragangliome. Czy byłeś/byłaś już operowana ? Doszło do operacji ? Kto Cię operował i jak po operacji ? Strasznie się boję tych wszystkich skutków ubocznych(uszkodzenie krtani, słuchu itp. )Jeżeli mógłbyś/mogłabyś się ze mną skontaktować będę bardzo wdzięczna : lobuzx@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nawiązaniu do pytania Versus 05 polecałabym wizyte u prof z Banacha w Warszawie na oddz. laryngologicznym lezały dzieci i zaczerpnąc wiedzy o tym sądza operacja jest faktycznie trudna ale tam dośc dużo operuje sie kłebczaków czesciej w uchu ale równiż na tętnicy szyjnej .Ja byłam tego przykładem wszystko przebiegło sprawnie. Czuje sie obecnie dobrze Zyczę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Dziecko już po pomyślnej operacji!!! Podjął się jej Prof. dr hab. n. med Piotr Andziak <3 . Wspaniały lekarz, doświadczony , a przy tym życzliwy, skromny człowiek ! Dobrze, że mamy w Polsce jeszcze takich lekarzy! Versus05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachacha
Witam, nie wiem czy ktoś jeszcze tutaj zagląda. Mam nadzieję, że tak . Jestem po tomografii, którą miałam w sierpniu ( z powodu szumu w prawym uchu a przede wszystkim silnego bólu głowy) - wynik - podejrzenie kłębczaka bębenkowego. W zeszłym tygodniu miałam TK z kontrastem . Teraz czekam na wynik. Jestem zmęczona i czekaniem i szumem w prawym uchu i przerażona tym o czym piszecie. Chciałabym jednak dowiedzieć się i poznać to schorzenie bliżej. Czy byłby ktoś , kto mógłby mi coś więcej powiedzieć. Pozdrawiam Bacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłębczaczek
Witam ja jestem po nieudanej próbie usunięcia kłębczaka pomiedzy tętniczami szyjnymi o wym ok 4.3 na 4cm.Ze wzgledów anatomicznych[połozenia ]nie udało sie go usunąć.Prosze o kontakt z kim ewentualnie mógłbym sie jeszcze skonsultowac na ten temat.Operacje miałem robioną w Warszawie słyszałem ze w Poznaniu dobrze robią.Próbuje zakwalifikowac sie do metody gamma knife w pradze ,co o tym sądzicie.koszt jest bardzo duzy ale jakby miało pomóc.prosze o pomoc czekam na info bede wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłębczaczek
Ewentualnie jakby ktos miał jakies namiary w jaki sposób skontaktowac sie z kliniką w Poznaniu przez jakiego lekarza dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość betti
w Poznaniu na Garbary i Przybyszewskiego operuja kłębczaki po embolizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość betti
ja natomiast jestem ciekawa jak długo wraca sie do zdrowia po usunieciu klebczaka niebawem idę na operację jak wszystko bedzie ok to sie podzielę wiadomościami jak trudna droge trzeba przejsć od diagnozy do operacji jak człowiek sie plącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawe
Proszę o wiadomości od osób, które są po operacji kłębczaka. Rokowania? Dalsze leczenie? Odezwijcie się, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem po dwóch operacjach kłębczaka szyjno- bebenkowego. Pierwszą miałam w Poznaniu - zero efektów ( robili mi przez przewód słuchowy, nie wycięli całego i w dodatku pozbawili mnie błony bebenkowej ). Do Poznania już nie poszłam. Miesiąc temu miałam operację ns Banacha w Warszawie ( cięcie za uchem ). Mimo iż po operacji miałam lekki niedowlad twarzy, to nie słyszę pulsowania guza i mam nadzieję że go wycięli. Ponadto od razu zrekonstruawali mi blonę bębenkową. O efektach tej operacji będę mogła mówić za jakiś czas. Ale jest nadzieja. Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Witam jest ktoś nowy kto zna dobrego lekarza od tego schorzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Witam. Miałam 4 lata temu radioterapie na kłębczaka  szyj - bęb niestety po tym czasie znowu się uaktywnia. Czy operacja to jedyne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×