Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alda

Chemodektoma kłębczak ucha

Polecane posty

Gość alda56
Mała ! Nie mam bladego pojęcia czy uśpia czy nie.Myśle jednak ,że gdyby to było możliwe zrobiliby to już za pierwszym razem.Bede trzymała za Ciebie kciuki i życzę wytrwałości,TRZYMAJ SIE DZIEWCZYNO ,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
alda oni na pierwszej embolizacji pytali sie mnie jakie chce miec znieczulenie czy ogólne czy takie zebym sie niedenerwowala i nic nie czula to wybralam te drugie bo nikt mnie nie uswiadomil ze to taki bol bedzie to jak im teraz powiem zeby mnie uspili to cchyba to zrobią pordrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Skoro padła taka propozycja to nie lękaj się tylko właśnie zaproponuj narkoze,widać ,że jednak można.Mała 24 nie krępuj sie !!!!!!!!!!po co masz tyle cierpiec i narażac sie na stres,powodzenia,paNAPISZ JAK BYŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
alda jestem juz w domku po wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 24!!! No napisz mi coś.Będzie jakaś operacja???jak to zniosłaś????pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
alda bardzo dobrze uspili mnie po wszystkim czulam maly ból z tyłu głowy troche pozniej mnie bolaly zyly na szyji ale jest o niebo lepiej niz w maju i calego niezakleili tylko dwie główne zyly powiedzial profesor ze to powinno wystarczyc do operacji calego niemogą zakleic bo jest wszystko z twarza powiązane i jade na koniec miesiaca do lekarza co powie zobaczymy podobno jedne naczynia zamykają a drugie otwierają pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 24 Dzięki ,że odpisałaś.Ja nadziwić się nie mogę tych nowych metod.Pytam tu i tam,odpowiedź TAK TERA ROBIĄ -gwarantuje to całkowite usunięcie guza i zapobiega odrostowi,gratuluje wytrwania,pisz mi na bieżąco,proszę,co???Pozdrawiam(Chemodectoma auri dex)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
Alda byłam w sprawie operacji pogadac i powiedzieli mi ze po embolizacji w ciągu miesiąca trzeba zrobic operacje ale ze mialam jakims akryle podklejane to moze bluzej byc ten akryl ale w ponmiedzialek jeszcze dzwonie bo moze da rade jeszcze do 10 zrobic operacje pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 24! Nie rozumiem "zrobić do 10" napisz mi dokładniej ,co???? Kurcze co Ty dziewczyno przechodzisz,ja czegoś takiego nie miałam ,ale jest ryzyko odrostu i cciągle pod kontrolą kliniki.Połowe życia tam pooperacji spędziłam,ale to co Tobie robią to tylko w Warszawie,pozdrawiam i czekam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
Alda zrobic do 10 bo jak bylam to profesor byl na urlopie i od tego tyg. ma byc a juz grafik operacji jest scisniety takze chodzi o to ze moze jeszcze mnie na niego wcisną w poniedzialek sie dowiem pa dam znac pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokafejs
cześć dziewczyny,pozdrawiam mam do was pytanie jaki jest numer telefonu do prywatnego gabinetu profesora SZyftera .Nie mogę się wogóle dodzwonić,nie wiem czy coś się zmieniło,napiszcie jeżelicoś wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na wyszukiwarke i tam jest na Witold Szyfter itd. ja mam taki: 0-61 / 876 94 94 ul.Wierzbęcice/Niedziałkowskiego Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokafejs
Oto chodzi że pod tym numerem nikt się nie zgłasza ... inne numery podane w necie też mnie nie łączą z gabinetem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz w poniedziałek zadzwonić do poradni W poznaniu i grzecznie poprosić o numer do profesora ,albo na centrale i żeby połączyli Cię z gabinetem i tam sekretarka bez problemu da Ci namiary.Był remont i być może zmienili coś w centrali,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
Alda hej jade jednak 7 wrzesnia na operacje do warszawy juz pewne!teraz zaczynam sie bac powoli moment mi zleci do wrzesnia>pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 24! No wreszcie sie odezwałaś .Czego zaczynasz się bać???uśpia Cie i tyle ,a po zabiegu po 24 godz.przykry ,ale niebolesny jest (zmiana opatrunku) i tyle,przetrwasz skoro tyle zniosłaś,.Napisz szybko jak wrócisz,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
alda hej jade juz 31 w poniedziałek zadzwonili ze wczesniej mam byc juz chyba mam nadzieje ze zrobią mi operacje pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała24 trzymaj się!!!pamietaj ,żeby się jeszcze odezwać.Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielka1
Witam czy mogę spytać jakie są objawy i czy to może być kłębczak słyszę własne tętno w lewym uchu bardzo mi to dokucza neurolog stwierdził że nie wie co mi jest proszę opiszcie jakie są obiawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
danielka podobno pulsujący szum w uchu to jeden z najwarzniejszych objawów kłębczaka ja tak mniałam po pulsie w lewym uchu rozpoznałam kłębczaka niech ci zlęca na tomograf lub rezonans!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
danielka idz do otolaryngologa dobr zajrzy w ucho i bedzie widziwl odrazu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 24 Dlaczego milczysz???? Tak pulsujące szumy (w rytm serca) są podstawowym podejrzeniem tego schorzenia,pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielka1
Dzięki za podpowiedz jutro idę po skierowanie do otolaryngologa jeszcze raz dzięki odezwę się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taką nadzieje. mała24 No i co Ci robili w szpitalu??? pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 24
alda poszlam w poniedzialek i w srode mnie wypuscili byl u mnie we wtorek neurochirurg i powiedzial jakie teraz moze byc ryzyko operacji ze jakies zmiany ogniskowe mogą byc w muzgu albo częsciowy paraliż niemoglabym mówic normalnie a ni przelykac PARANOJA!!i mam rezonans 11 w piątek i albo dalsza embolizacja lub odrazu opoeracja albo onkologicznie naswietlania i psycha mi siada pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ! Nie zał TYCH KONOWAŁÓW NA LEKARZYamuj się,mnie tak samo mówili a jest jako tako.Rozmawiałam z moimi specjalistami na twój temat.Najwyraźnie (nie powinnam tego pisać)oni uszkodzili Ci nerw twarzowy( a nie ze sie niby skleił)Słuchaj no dziewczyno,ja byłam beznadziejnym przypadkiem ,dawali mi 3 miesiące zycia,rodzina przyswajała się juz z tym i moje dzieci które wówczas były przedszkolakami.Nie poddałam się ,zmieniłam lekarzy i klinike(za pieniądze( wówczas nie było takiego wyboru ,teraz jest.MMMAŁA 24!!!!!!!!!!! zrób to!!!!!!!!!!!ZMIEŃ TYCH KONOWAŁÓW NA LEKAŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×