Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona- nie moge nic nie zrobie

FACETOWI ZAWSZE ŁATWIEJ!!!

Polecane posty

Gość ona- nie moge nic nie zrobie

jak facet podoba sie kobiecie- zakładjac, ze sie nie znaja-to czy JEJ wypada zrobic perwszy krok? i w ogole co zrobic w tamim przypadku? jak goz zaczepic? sprowokowa? napisac cos na "naszej kase"? Ja jestem w takiej sytuacji i wydaje mie sie ze nic komplenie nie da sie zrobic, mozna tylko siaść i płakac, zalac sie nad soba albo wylewac swoje głupie myli tutaj, albo jeszcze strzeliv sobie w łep;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa...
a Ty myslisz ze my jestesmy tacy zimni, ze nam tak latwo jest zebrac sie w sobie, zeby zagadac do dziewczyny ktora sie nam podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
tak czy inaczej wam jest łatwiej. to jest uwarunkowane kulturowo, tak juz sie przyjeło, ze to facet zaczeoia, podrywa i zdobywa kobiete-a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze zawsze można znaleść pretekst by zagadac. Kumpel opowiadal, ze codziennie widywal dziewczyne na przystanku az w koncu zagadal do niej cos na temat zblizajacych sie swiat i tak sie poznali. Mnie znowu zaczepil chlopak na przystanku od tak, bo stalismy na nim razem i czekalismy na ten sam autobus dwa razy. Mozna zagadac tylko trzeba miec tekst, ktory go zaineresuje lub rozbawi... pogłówkuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiecie coraz bardziej juz wypada:)) Coraz czesciej slyszy sie o paniach co panow wychaczyly same i mojego meza tez zaczepilam ja. Po prostu trzeba tylko kultury i delikatnosci i trzeba umiec zrozumiec kiedy facet jest zainteresowany a kiedy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
ja sie sama koło swojego zakręciłam...i jakoś to dalej poszło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
hmm...tylko, ze ja zawsze i wszedzie jezdze samochodem, on też. Jedyne gdzie go widujje to swiatła na skrzyzowaniu, czyli dzies na drodze, albo 1 lispopada, ak chodzi z dziewczyna po cmentarzu. Jak tak dalej bede czekac to ta dziewczyna w koncu zostanie jego zona;-( Jest on zalogowany na "naszej kasie" ale jak go tam zaczeic? co napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
by mozec powinnam sie skupic na kim innym, wolnym........ale ja chce jego i sadze, że moze warto sprobowac, tylko sprobowac, aby kiedys w zyciu tego nie załowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
dziewczyno mało jest wolnych facetów ? jak ma dług jedna dziewczynę to na pewno nie szuka innej...eehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
nie wiem czy to była jego kobieta-moze siostra-na zakochanych nie wygladali, wiec sie pcham i pchac bede!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
ale często ich razem widujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
poko co to niczeo nie rozbijam bo mzoe sie okazac, że nie bedzie mna zainteresowany...........na razie chce tylko sprobowac nawiazac kontakt, rozmowe...........a co bedzie dalej to czas pokaze. A zazdrosne baby juz mnie atakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
czyli nie ejstesś pewna czy on jest zajęty? wyżej zadałam pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
jego widuje dosc czesto, ich razem zadko-dlatego nie wiem czy to jego siostra czy dziewczyna.Ostatnio jak ich widziałam to za rece sie nie trzymali, nie całowali, nie sciskali, wiec moze to byc siosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to zamiast gdybac tu na forum wez sie w garsc kobieto i go poderwij. Juz sie tutaj sie wypowiedxzialas z impetem, ze chcesz to sie bedziesz pchac no to na co jeszcze czekasz? chyba, ze lepsza jestes w mowie niz dzialaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
powiedzcie mi czy wypada mi napisac cos do nieo na "naszej kasie" i coooo??? to jedyny sposób aby go zaczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
hmmm dużo par ..nie wygląda na pary ...;) a gdzie ich razem widujesz,jak chodzisz do sklepu czy....?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
musze sie odwazyc-choc mam pewne opory- bo jak nie sprobuje to kiedys bede tego zalowac.Tylko nie iem jak sie do tego zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
no może jak się spotkacie to się uśmiechnij ,może sam zagada?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
jestem ciekawa tego cmentarza ,co roku się na nim spotykacie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
usmiech to za mało, zreszta, nie wiem dzie i kiedy on chodzi, wiec nie jestem w stanie przewidziec jedo trasy............Potrzebuje czegos co by go mocno zainteresowało-i czegos co zadziala przez internet-bo chyba tylko tak go moge zaczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×