Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona- nie moge nic nie zrobie

FACETOWI ZAWSZE ŁATWIEJ!!!

Polecane posty

Gość ona- nie moge nic nie zrobie
co roku na cmentarzu go widuje, albo samego albo z rodzina(nie jego własna bo on jest kawalerem, gdyby mial zone to bym sie tam nie pchała) zapalniczka i appierosy odpadaja bo ja nie pale, on raczej te ne-jest zbyt ładny, idealny, pachnacy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
ale wyjdziena to że go szukałaś na NK zeby do niego napisać ,tak mi się wydaję ze lepsze by było przypadkowe" spotkanie.... chyba ze masz go w znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzez net mozesz do niego napisac na NK (ale to nie jest jakis oryginalny sposob, NK zaczyna byc prawie jak portal randkowy). Lepsze "przypadkowe" spotkanie ns zywo: zapytaj sie go o cos i sprowokuj rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
moge.......ale co napisac???(czesc! kocham sie i nie moge bez ciebie zyc dziekuje za uwage! pozdrawiam.surnieta zakochana) oryginalne to moze nie bedzie, ale przynajmej zobacze jaka bedzie jego reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
(czesc! kocham sie i nie moge bez ciebie zyc dziekuje za uwage! pozdrawiam.surnieta zakochana) to jest dobre albo się pośmieje i będzie myślał ze masz poczucie humoru albo weźmie cię za wariatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no dobre to
ja uważam ,że powinnas mu prawde napisac i tyle,bądz odważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
kurnaa, kobiety ja pytam powaznie!!!! co napisac? aby nie zrobic z siebie kompletnego głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co napisac. nigdy nie podrywalam przez neta. Moze napisz cos w stylu: Czesc, widzialam cie pare razy i mi sie spodobales. umowisz sie ze mna? albo "zaciekawiles mnie. Moze sie poznamy? albo to z tym, ze go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
jak napisze to co u gory to mi odpisze abym czym predzej zaczeła sie leczyc;-) jesli w ogole cos odpisze. hmm...to musi byc cos co zagrzeźnie w jego myslach chocby na chwile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjuju
no pewnie ze facetom to latwiej -nie musza rodzic dzieci -nie musza sie uczyc orgazmu, -nie maja co miesiac okresu -nie musza kupowac sobie stanikow setki by znalezc jeden pasujacy -nie musza wydaac fury forsy na kosmetyki -nie musza kupowac seksownych (czytaj niewygodnych i zimnych w zimie) ubran i butow, moga sie ubrac cieplo i wygodnie -nie musza roboc sobie makijazu -nikt im sie nie dziwi jak nie chca slubu, moga zyc kawalersko w spokoju czy sa jakies zalety bycia kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
ja też nie podrywałam faceta przez net ..... tym bardziej na nk ....co innego jak by miał konto na sympatii czy coś takiego .....staram się coś sensownego wymyślić ale jakoś nie pasuje mi to pisanie przez nk ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no dobre to
to poprostu zaproś go do grona znajomych i napisz ,że znasz go z widzenia i chciałabys miec go w kontaktach i sama zobaczysz co on ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjuju
a co do twojego problemu to tez masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
gazeta wyborcza............to całkiem dobre, jeszcze jak sie to troche podrasuje, to calkiem niexle brzmi...........fakt, ze zajezdza z lekka tandeta albo podpucha jak wszystko w necie, ale wykorzystam to. dzeki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no dobre to
no jakoś zacząć musisz tą rozmowę,napewno nam kobietom łatwo nie jest,ja też taka jestem ,że pierwsza nie zaczne bo się boje że zaczne się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co dokładnie chodzi
a tak z ciekawości ile masz lat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- nie moge nic nie zrobie
przydalas............gazeta zawsze do czegos sie przydaje;-) dziaiaj mam juz doc pisania............powzielam ambina, odważna, szalencza i zapewne glupia decyzje, ze jednak napisze do niego, tylko nie dzisiaj, bo padnieta jestem. jesli chcecie znac relacje z tej korespondencji -jesli taka w ogole bedzie miała miejsce, bo moze nic mi nie odpisze- to zrelacjonuje ja jutro albo okło piatku bo wtedy mam wolny dzien. podejzewam, ze nic z twgo nie bedzie i wlasnie tutaj bede wylewac swoje zale, ale taki juz jest los samotnej, ambitnej kobiety. pozdrawiam i dzeki za komentarze, zgryxliwe, uszczypliwe, ale zawsze jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
napisz co dalej :D y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×