Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokokokokoka

Podoba mi sie pewien chlopak z uczelni, ale... no właśnie.

Polecane posty

Gość kokokokokoka

On ma same koleżanki. W ogóle z chłopakami nie rozmiawia. Na naszej-klasie własciwie tez ma same dziewczyny. W dodatku bardzo dba o swoj wygląd i ubiór i ma taką troszeczke dziwna maniere w mowie. Ale nieziemsko mi sie podoba bo jest przystojny jak diabli. Po czym moge poznac , ze moze to byc gej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mu dac popalic
hehe moze jest taki jak ten "moj"-tez zabojczo przystojny.....i taki ma pedancki styl ubierania...ale niby pedziem nie jest...ale jest babiarzem:-D z kwiatka na kwiatek:-D jak chcesz byc jedna z wielu to dzialaj...ale lepiej znajd zinnego...on wie ze sie poodba laskom i bedzie cie traktowal jak kolejna-daj sobie spokoj=-ja nie dalam i teraz cierpie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujkla
daj sobie z nim spokoj, albo jest pedziem albo babiarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoka
To powiedz mi moja droga jak okiełznac babiarza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mu dac popalic
opowiadaj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoka
opowiedz prosze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe opowiadała. Babiarzowi musisz pokazać, że w niczym nie jesteś podobna do tych kobiet z którymi coś go łączyło: nie chcesz związku, nie masz zamiaru go ograniczać, lubisz seks, sama lubisz wolność. Nie jest Ci w zasadzie potrzebny, ale odpowiada Ci wizualnie. Nie jest boski - po prostu Tobie pasuje. Za każdym razem kiedy powie, że jesteś jego reaguj gwałtownie, nie daj się trzymać za ręke w publicznym miejscu. Ale bądź czuła i kochana kiedy jesteście sami. Dodaj do tego zasady. Bzykacie się i spotykacie ale nie ma zdrad (uzasadnij to tym, że boisz się chorób wenerycznych albo czymś podobnym). Spotykaj się z innymi i rób to tak żeby on o tym wiedział. Jednocześnie podkreślaj że jest dla Ciebie ważniejszy niż oni. U mnie podziałało. Po pół roku chciał żebym była tylko jego. Powiedział, że kocha. Dziś jesteśmy razem już trochę czasu. Planujemy zamieszkać razem:) Mówi o rodzinie, dzieciach (nadal czasem mu mówie, żeby się nie nakręcał:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no i oczywiście ciągle eksponuj swoje zalety. Ja mu udowodniłam, że ze mną będzie miał cudowne życie. Faceci nie mają wielkich potrzeb. - dobry i częsty seks - dobre jedzenie - doceniałam jego zainteresowania i pomagałam mu je rozwijać - oczarowałam jego kumpli (Tobie to się kurwa trafiło!) - pokazałam że mam własne życie i świetne perspektywy - jestem dziana i to wykorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoka
dziewczyna_dupka a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoka
hmmm.. nie sądze;) bo takie numery działają do pewnego wieku.. chyba że masz dużo młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoka
ale ja sie tylko podszywam pod autorke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×