Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyyyy

Żenująca sytuacja...pomóżcie z niej wybrnąć....

Polecane posty

Gość pomocyyyyyy

Znalazłam na necie zdjęcie bardzo przystojnego faceta które przesłąłam facetowi ktory mi się bardzo podoba chciałam w nim wzbudzić zazdrosc...napisałam ze sie spotykamy. Wiem głupie szczenięce zachowanie.....mniejsza o to Najgorsze ze nazwa tego zdjęcia ewidentnie świadczy że jest to zdjęcie sciągnięte z internetu a dokładniej to z MYSPACE on tam też ma profil kto wie czy go nawet tam nie widział....dostałam od niego tylko wiadomość ze chyba ze złego katalogu wzięłam zdjęcie - z katalogu faceci z sieci.....myslalam ze umre na zawał jak to odczytałam. Napisałam zartem "pewnie tak mam pokaźną kolekcję" Boze jak mi wstyd.............on do tej pory już się nie odezwał ale jak ja mam wybrnąć z tej sytuacji jeśli on do niej powróci, a na pewno powróci. Kochani proszę pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gysia
Szczeniackie totalnie. Tyle powiem. Jak sie odeziwe to po doroslemu wytlumacz mu dlaczego to zrobilas i ze wiesz ze to glupie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
nie potrafię się do tego przyznać.......nie chcę ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jego miejscu
nawet nie chciala bym z toba gadac... oklamywac kogos od samego poczatku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gysia
tylko takie rozwiazanie jest wlasciwe. Tak to sie zamotasz, nakombinujesz i wplaczesz w jeszcze wieksza glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
proszę nie oceniajcie mojego okropnego zachowania, bo jestem jego świadoma, proszę doradźcie czy mogę sie jakoś z niego wybronić. Jeśli mu powiem sami wiecie co pomysli, może jeszcze mozna coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
ja po porostu chciałam go ruuszyć i w pewnym sensie się to udało, do czasu gdy się nie zorientował po nazwie tej foty....oj laski wy nigdy głupot nie robicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
powiedz że się pomyliłaś i wyslalas zdjęcie nie tego faceta na marginesie - czemu zrobilas tak glupio, że nawet nie zmienilaś nazwy zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz, by facet traktował Cię poważnie- to , niestety, ale musisz powiedzieć mu prawdę. To jedyne wyjście z klasą. w innym przypadku zapomnij, że on będzie Ciebie traktował z szacunkiem.... :o więc odpowiedz sobie, czego chcesz tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
to chyba byłoby jedyne rozwiązanie powiedzieć że się pomyliłam....sama nei zwróciłam na to uwagi, do momentu gdy nei dostałam tej wiadomości.... Jeśli się do tego przyznam przekreślę się tym sama, to byłby gwóźdź do trumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
"jeżeli chcesz, by facet traktował Cię poważnie- to , niestety, ale musisz powiedzieć mu prawdę. To jedyne wyjście z klasą. w innym przypadku zapomnij, że on będzie Ciebie traktował z szacunkiem.... " Tak, a jak mu powie prawdę to będzie ją traktował z szacunkiem. :D:D Niech kłamie dalej, to jest jedyne wyjście. Albo niech sie upiera przy tym, albo niech powie że pomyliła zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
Napisalas że się spotykacie, czy że się spotkacie dopiero? Bo jeśli to drugie to zwal winę na tego "nieistniejącego" faceta, że Cię widocznie oszukał, skoro zdjęcie jest z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jego miejscu
jak chcesz zeby cos z tego bylo to badz szczera...napisz szczerze to ze bardzi ci sie podoba i chcialas mu zaimponowac... inaczej cie skresli... albo woz albo przewoz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
"dfgdf - masz rację , kłamstwo jest idealnym środkiem do budowania szacunku w związku" Nie jest. W ogole nie rozumiem dlaczego to zrobiła - normalnego faceta to raczej zniechęci a nie zainteresuje. Ale zrobiłaby z siebie totalną kretynkę gdyby sie przyznała. Nie radźcie jej takich głupot. Niech idzie w zaparte, tylko wtedy zachowa twarz. To nie jest jakaś powazna kwestia typu czy ma dzieci, męża albo groźną chorobę tylko jakaś bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
kłamstwo to prawda ze idealnie buduje związek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
to kłamstwo miało na celu wzbudzenie zazdrosci, to nie było w sensie ze sie z nim umawiam i cos z tego będzie... chciałam mu pokazac faceta, fajnego faceta który jest mna zainteresowany, ale ja nim nie jestem.... Boże co za porażka....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
No ale jaka głupia jestes że nie zmieniłaś nazwy zdjecia (szok). No nic, teraz zostaje Ci kłamać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że głupotą jest nakłanianie do kłamstwa - nawet najmniejszego. wybacz, ale kłamstwo na dzień dobry[ nawet najmniejsze]] skreśli ją - jeśli facet jest mądrym człowiekiem. a wnioskuję, że jest po jego reakcji. No, ale to tylko moje zdanie, "róbta co chceta. Tylko nie płaczta potem..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
ja bym tylko chciała z tego si e wybronić i pozwolic się sprawom toczyć swoim torem... Nie spotykam się z tym chłopakiem jeszcze nie jesteśmy na tych relacjach ale zapowiadało się dobrze :(((((((((( Chciałabym to uratować, bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×