Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evisia

Wstydzę się powiedzieć mojemu facetowi , że jestem dziewicą .

Polecane posty

Gość Evisia

Mój chłopak ma 24 lata i już miał kilka dziewczyn . Ja mam 16 lat i głupio mi się przyznać , że jeszcze się z nikim nie kochałam . Poza tym boję się , że to będzie bolało i on się domyśli . Jak myślicie mówić czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdt
Jak dorosły facet chce się seksić z szesnastką to jest pedofilem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka kasandra
za 9 miesiecy urodzisz dziecko, objawilo mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty się wstydzisz rozmawiac o takich rzeczach ze swoim facetem to lepiej się z nim nie spotykaj. widocznie nie dojrzałaś do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomex25
Dziecko ! Twój Facet na pewno liczy na to , że będzie twoim pierwszym . Inaczej nie spotykał by sie z taką małą niunią , tylko z dorosłą laską , co się zna na rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judasz
Nie dziwię się , że się wstydzisz . Kto to widział , żeby szesnastka była DZIEWICA ! Nie do pomyślenia !Kochana , w życiu się nie przyznawaj ! A jak będzie krew to powiedz , że masz okres HA HA HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wymyśliłaś
1/10 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdu..................
wez ty sie pierdolnij w leb jak mozna takie glupoty gadac jak masz 16 i jestes dziewica to masz sie wstydzi8c?? wez dziewczynko idz do kosciola i poczekaj z tym az ci cycki urosnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evisia, moim zdaniem powinnaś powiedzieć. A tak swoją drogą to czy nie uważasz że on jest dla ciebie za stary ? Różnica 8 lat, to sporo. W dodatku ty nie jesteś jeszcze pełnoletnia, więc dobrze by było gdybyś zaczekała z seksem jeszcze chociaż dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkahjh
dokładnie czego ty się wstydzisz masz dopiero 16 lat ja mam 20 i sie nie wstydze że jestem dziewica ,nie chce bzykac się z pierwszym lepszym tylko poto zeby przełamac cnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavinia kyh
Słoneczko , lepiej mu powiedz , bo jak się nie przyznasz a on zauważy , to dopiero ci będzie głupio . A tak w ogóle to on się chyba raczej ucieszy . W końcu każdy facet marzy , żeby być tym pierwszym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostanywa
dziewczynop przeciez on wie, ze nia jestes, w tym wieku chyba ciezej zebys nia nie byla ;) pozatym.. czego tu sie wstydzic.. jego to tylko jeszcze bardziej do ciebie podkreci.. ze bedzie mogl cie kiedys tam badz juz nawet rozdziewiczyc ale pomysl czy to nie zawczesnie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi Bardzo Doświadczony
Droga Koleżanko ! Jeśli twój men myśli , że w twoim wieku nie jesteś dziewicą to za kogo on cię uważa ! Porozmawiajcie o tym , a jak mu nie pasuje to niech się uda do takiego różowego domku . Tam na pewno znajdzie doświadczone panie . A tak na serio , to doświadczony facet na pewno zauważy. A tak w ogóle to czego ty się , dziecko wstydzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko, od 16 lat mozna sie bezkarnie kochac z kim sie chce ale... to ON NIE WIE ?????? chyba ze sobie wyrobilas opinie jakas tam, ale wiesz 16 lat i dziewictwo to chyba cos najzupelniej normalnego dziewczynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonas njk
Jak mu powiesz to będziecie mogli wybrać pozycję odpowiednią do rozdziewiczania i on będzie dla ciebie delikatniejszy . Inaczej będzie bardziej bolało no a ty będziesz bardziej spięta. Wiem , bo niedawno rozdziewiczałem moją dziewczynę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mi z tym ha
dziewczyno ja mam prawie 19 lat i jestem dziewica a moj chlopak o tym wie i cieszy sie ze jest tak a nie inaczej to nie jest powod do wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo wodnik
Nie mów mi , że taki doświadczony gość nie pozna sie na czymś takim !!!! No , to będzie miał niespodziankę . Chociaż pewnie nie zasłużył !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 16 lat i powinnaś być dziewicą, nie wiem czego tu się wstydzić. Powinnaś się martwić inną kwestią... że on ma 24 lata, jest dorosły a Ty jesteś dzieckiem. Takie związki to tylko ułuda, facet chce tylko sexu z młodym mięskiem. Tyle. Będzie Cię bajerować a jak już się mu znudzisz to znajdzie sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzzzzzz
Lady F ! Ja też mam 16 lat i wcale nie jestem dzieckiem ! Na pewno piszesz tak bo jej zazdrościsz , że jest młoda i pewnie śliczna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam trzynaście...
...i tez jestem ale siem wstyyyddzzzzeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzzzzzzzz- jak miałam tyle lat to też myślałam że jestem dorosła. Naprawdę, jestem w stanie was zrozumieć. Wiem że szaleją w was hormony itp. Ale to naprawdę jest za wcześnie. Na razie zadowolcie się masturbacją jak już musicie się rozładować. Uważasz że jesteś gotowa by urodzić dziecko? mieszkać samodzielnie? Zarabiać na własne utrzymanie? Nie sądzę. Może nie jesteś dzieckiem, ale dorosła to też nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzz
Lady F idę o zakład, że pracujesz w oświacie!!!!!!!!!! Normalnie czuć od ciebie szkołą . A poza tym kto ci powiedział , że ja albo Evisia od razu będziemy w ciąży ! Przecież , jak napisałaś , ona się spotyka z dorosłym facetem . Dorosły = mądry według ciebie , więc chyba pomyśli o zabezpieczeniu nawet jak ona - głupia zapomni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeeeezu
O Boże! Jak ty sie wstydzisz z nim o tym porozmawiać to do sexu nawet sie nie zabieraj , bo wstyd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej pomarańczka
A kto Ci powiedział, że facet 24-letni to musi być dorosły i dojrzały i pamiętać o zabezpieczeniu? :D Siksy rozbawiłyście mnie swoimi poglądami :D:D:D:D Temat super , brawo za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidi Plumm
No rzeczywście ! Już wszystko , ale żeby podejrzewać , że facet MYśLI! Evisiu kochana , jak ty boisz się czy będzie bolało , to znaczy ,że dla ciebie jest jeszcze za wcześnie na sex .Może niech ci twój Misiek minetkę zrobi , albo coś .A nie z nieletnią od razu sex !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzzzz- nie pracuję w oświacie ani nie jestem katechetką. Hmm ale przyjmę to jako komplement. Po prostu poznałam trochę życie. Jestem młoda, mam 22 lata. Sama pamiętam jaką miałam ochotę na seks w waszym wieku, ale miałam na tyle oleju w głowie że nie zrobiłam tego. A może po prostu miałam szczęście że udało mi się wykręcić od zbliżenia. Co do tego gościa. Myślisz że będzie chciał się zabezpieczyć? Powie pewnie że to jak lizanie cukierka przez szybkę. Znam takie numery. Nie powiedziałam że dorosły to zaraz mądry, zwłaszcza jeżeli chodzi o mężczyzn.. niestety dojrzewają psychicznie później niż kobiety. Znam 32 latka który zachowuje się jak 15-latek. Poza tym.. nie chcę was umoralniać... tylko uświadomić wam pewne sprawy.. żebyście niczego nie musiały kiedyś żałować. Ja chociaż długo się wstrzymywałam bo straciłam dziewictwo dopiero jak miałam niecałe 21 lat(dodam że to był mój czwarty stały partner) to i tak żałuję.. bo teraz jestem z mężczyzną za którego chcę wyjść i niestety nie mam już mojego dziewictwa, żałuję że nie mogę mu go ofiarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzzzz
Lady F Byłaś takdługo dziewicą bo pewnie sie nie zakochałaś .Ja sie zakochałam , i nie zamierzam czekać , aż mój chłopak znajdzie sobie inną. A Evisia i tak zrobi co zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×