Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evisia

Wstydzę się powiedzieć mojemu facetowi , że jestem dziewicą .

Polecane posty

Gość yacuś
Jak miał już kilka dziewczyn to pewnie będzie miał jeszcze kilka między innymi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evisia
już mu powiedziałam ale on mówi że to nie stoji na przeszkodzie i że nauczy mnie wszytkich tajników:-) Jutro to chyba zrobimy o ile będzie miał auto od kolegi. Dziękuję za wypowiedzi ale myślę że ja dojrzała jestem jakbym go nie kochala i on mnie to bym się z nim uprawiała sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwnka 15
ja ci powiem że ja tesz lubie sex bo to i przyjemne i zwieksza wiez miedzy partnerami, no przeszkoda jest to że nie mamy miejsca na sex i robimy to chyba jak ty w aucie ale moj chlopak mowi ze wynajmnie mieszkanie bo jusz morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maliwnka 15- dziecko... do książek!!! Takie błędy jakie Ty robisz to nawet w 3 klasie podstawówki nie przystoją!!! ;/ Gdzie są do cholery Twoi rodzice? Armagedon blisko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho hehehhe
z tym autem to dobre:-) ale jak się kocha to miejsce nie ma znaczenia.Ja wole na łonie pszyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwnka 15
sama robisz blendy ty stara potworo nic ci do tego co robię ze swoim cialem i jusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesssssss91
dziewczyny a czy moze oreintujecie sie czy za pierwszym razem to mozna zajsc w cionze czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwnka 15
raczej to sie nie zajdzie, bo masz przeciez blone i trzeba ja przerwac do konca. Jesli się obawiasz zostania matka, to mozecie uprawiac sex analny. Ja to czuje ze morze nawet bym sie nadawala jako matka a i chlopak na pewno mi pomorze bo sie bardzooooooooooo kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maliwnka 15- dziecko... ale napisać "może" przez "rz"???????? już przez "sz" , zaniżasz średnią krajową bo zamiast się uczyć rżniesz się po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwnka 15
poza tym się pisze- KONTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
Malwinka czy ty sobie jaja robisz z tej pisowni? Pisze się "kąty" - ale to nie istotne i sądze, że wcale nie masz 15 lat!!! - tylko jeszcze mniej i naczytałaś się jakiś brukowych gazet. Jak Cię ten twój zerżnie i wpakuje w ciążę to zapomnij o macierzynstwie (w pełnym tego słowa znaczeniu) bo nawet on Ci nie pomoże. Takie nasze polskie prawo - sex owszem, ale dziecko już nie!!! Ktos już o tym pisał w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Morze" a "może" to jest różnica =_=. I dobrze napisałam głupia smarkulo. Powiedz mamusi jaka jesteś dorosła ciekawe czy się ucieszy że ma taką dojrzałą córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia
Mam ten sam problem co Evisia , tylko , że mój facet myśli , że mam 18 lat a ja mam niecałe szesnaście . Przecież jeśli mu powiem , że jestem dziewicą to z pewnością zapyta ile mam lat . Jak się dowie to może nie chcieć się dłużej ze mną spotykać ! Z kolei jak nie powiem mu prawdy to i tak kiedyś się dowie ! Ale kaaaaanaaaał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka pi
poooooooooowiedz ! Niech się gościu ucieszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kllarisa
Uważam że jeśli kochasz tego faceta ,powinnaś mu zaufać . Tym bardziej ,że ja naprawdę nie widzę tu niczego wstydliwego . Facet na pewno się ucieszy i pokocha cię jeszcze bardziej . Moim zdaniem powinnaś jednak trochę zaczekać . Jesteś bardzo młoda a to poważna decyzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaczek
Najlepiej daj mu ten temat do poczytania . Jak nie pęknie ze śmiechu albo nie umrze ze wstydu to zrozumie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruzecka
Żydzi do Izraela ! Dzieci do przedszkola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykopfg
gruzecka idż ty rasistko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagod xxx
Evisia ! Sama mam 16-letnią córkę . do głowy by mi nie przyszło , że w waszym wieku macie takie problemy ! Wydawało mi się ,że moja córka to takie większe dziecko . A tu proszę , 16-latka podejmuje decyzję , która może zaważyć na całym jej życiu . Dziewczyno , zastanów się czy to jest naprawdę odpowiedni partner dla ciebie ! Pierwszy raz każda kobieta pamięta do końca życia i nie wolno go marnować dla byle kogo . Poza wszystko to może się zakończyć ciążą , a nie wydaje mi się , żebyś miała zaufanie do tego mężczyzny . Wstydzisz się nawet porozmawiać o swoim braku doświadczenia , a to dowodzi , że obawiasz się braku zrozumienia z jego strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiara
Lady F - czy ty czasami nie jesteś psychologiem ? Coś mi mówi , że ta młoda i tak się puści . Jak facet jest cwany to tak jej w głowie namiesza , że będzie pewna , że sama tego chciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynx.
Ja też mam niespełna 17 at, chłopaka 20 letniego od roku, i jest zaufanie pełne - powiedziałam mu wszystko co uważam że poiwinien wiedzieć, i niczego sie nie boje. Poza tym mam wsparcie mamy, która jest ze mna - i może i te 17 lat to nie dużo, ale nie najważniejszy jest wiek, a gotowość do podjęcia współżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raisamaj
Ja też mam 17 lat i od ponad roku jestem z chłopakiem o dziewięć lat starszym . Nigdy nie miałam problemu ze zwierzaniem się mu ze wszystkiego , bo go kocham . Zresztą on sam podejmuje różne tematy , takie jak np. seks . Prawie od samego początku wiedział , że jestem dziewicą i wcale mu to nie przeszkadzało . Twój chłopak jest jakiś dziwny , że z tobą nie rozmawia na takie tematy . A o antykoncepcji chociaż rozmawialiście ? Bo jeśli nie to dowodzi jego nieodpowiedzialności oraz tego ,ze cię po prostu olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusz 27
Rany ! Laska też mi problem , na twoim miejscu jakbym nie był dziewicą to bym się wstydził powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośkara
Ten temat był chyba trzydziesty z kolei , ale tak mnie zbulwersował , że muszę się dopisać ! Żeby dziewczynka pewnie jeszcze z gimnazjum miała dylemat czy powiedzieć o swojej niewinności czy nie ? Paranoja ! Dziecko , co ty w ogóle robisz z tym facetem ! Nie rozmawiacie ! Nie ufasz mu . Więc nie ma między wami żadnego zrozumienia . Zastanów się , jak za kilka miesięcy albo nawet tygodni okaże się , że jesteś w ciąży to też będziesz się wstydziła mu powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwart
Po co masz mu wogóle zawracać głowe takimi pierdołami . Jak facet z natury jest delikatny to taki bedzie a jak nie to i tak tego nie zmienisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkkkka
Do asssia . Pokaż mu ten wpis to się dowie od razu wszystkiego . A jak sobie więcej poczyta to będzie wiedział jakie 16 - latki są mądre i dojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielloo
Moja dziewczyna ma 19 lai i jest dziewicą i wcale się nie wstydzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiara- ja? Nie, nie jestem psychologiem.. kurczę, dzięki za komplement. Ale muszę umieć rozmawiać z ludźmi bo jestem fizjoterapeutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×