Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasienulka_22

on sam nie wie czego chce

Polecane posty

Gość Kasienulka_22

Czesc. Mam nadzieje ze ktos moglby mi pomoc. Otoz...jestem osoba ktora duzo w zyciu przeszla. Poznalam faceta, z ktorym sie dogaduje i milo spedzam czas. Momentami nawet myslalam ze moglabym Go pokochac. Najgorsze, ze mam wrazenie ze on sie boji takiej bliskosci. On stwierdzil ze musi kilka spraw przemyslec i zebysmy narazie sie nie spotykali. Zebysmy zostali przyjaciółmi. Przystalam na to bo sama nie jestm pewna czego chce. Chce przez nablizszy czas pozamykac swoje sprawy prywatne... i mysle ze moze On w tym czasie tez to zrobi. Wiem ze gdyby mu zalezlao to bylo by ianczej. Ale chyba w zyciu jest roznie. Skoro oboje chcemy czegos dojrzalego i chcemy byc tego pewni to chyba warto poczekac. I tak nie mysle o tym aby z kims byc...jednak troche sie boje, ze gdzies tam bedzie iskierka nadzieji ze cos sie zmieni....np przypadkowe spotkanie i co wtedy? Czy czas tu wogole mzoe cos zmienic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkaPys
czas mzoe duzo zdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalenkaIskierewczka
tu musialby ci podpowidziec chyba jakis facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienulka_22
Chyba sama sie oszukuje ze cos sie zmieni. Fakty mowia same za siebie.. nie wiem co ja sobie myslalam....:( to co w tkaimr azie z ta nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaah
kto zrozumie facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×