Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinsssa

co zrobic w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość paulinsssa

Wiem ,ze zachowalam sie okropnie zagladajac do arhiwum gg mojego chlopaka---to co przeczytalam zalamalo mnie---fragment rozmowy mojego faceta z kolega---kol. -fajna ta twoja dziewczyna---on- no niby tak, ale ja lubie zmiany- kol.- juz chcesz ją zostawic- on- JESZCZE nie Jestem zdruzgotana, on mi caly czas mowi ,ze mnie kocha ze chce ze mna byc juz zawsze...wspaniale sie z nim czuje, cudownie mnie traktuje... nigdy nie spodziewalabym sie po nim czegos takiego....co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za palant
na przyszłość nie czytaj archiwum faceta dla własnego dobra a polecam rozmowę o związku - kim dla niego jesteś. Faceci piszą czasami głupstwa do kolegów żeby się popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinsssa
kiedy rozmawiamy o zwiazku on mowi ze mnie kocha i chce ze mna byc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za palant
on jest jakiś dziwny. Zacznij robić aluzje że cieszysz się że JESZCZE z toba jest, że JESZCZE mu się nie znudziłaś. Wszystko z akcentem na jeszcze. W końcu zakuma (jak nie jest idiotą). I wyjdzie że jego kolega ci powiedział a nie czytałaś jego archiwum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdssa
nie chodź z nim do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinsssa
nie mamy 18....ja mam 22 on 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden tez szpiegowany
mi tez dziewczyna zajrzala do archiwum i przeczytala rzeczy ktorych przeczytac nie powinna. Problem z tym ze z kumplami to sie rozne glupoty pisze,nie licz na to ze kumplowi bedzie pisal jak bardzo Cie kocha.Ta krotka rozmowa na gg wcale nie musiala nic oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to jakby naprawde kochal i myslal powaznie to by tak po prostu nie napisal. ty bys napisala ze jeszcze nie chcesz go zmieniac, ale lubisz urozmaicenia? ja bym mogla tak powiedziec gdybym rzeczywiscie tak lubila, ale gdybym kochala to by mi do glowy nie przyszlo tak mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miał 17 lat zrozumiałabym. Chce sie popisać przed kumplem. Ale jeśli to napisał 27-letni mężczyzna to nie liczyłabym na to. On po prostu tak myśli 🖐️ Ten związek nie ma najwyraźniej dla niego przyszłości. Pewnie jesteś "fajna dupa" i fajnie mu się z tobą uprawia seks. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu ma rację Taką gatkę serwuje młodzież, a nie facet który ma 27 wiosen na karku... ale to Twoje życie zrobisz jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpel z kumplem czasem pociska takie bzdety. Ty nie powinnas była tego widzieć, bo to nie do Ciebie i tyle. Jak to sie mówi "czego oczy nie widziały, tego sercu nie żal". Zobaczyłas, więc masz problem i teraz nie pozostaje Ci nic innego, niż wyjaśnić sprawę (bo znając kobiety pewnie nie da Ci to spokoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***czarna***
chamstwo- niezaprzeczalnie... gdybym nie przeczytala maili nie wiedzialabym, ze pakuje swojemu bylemu juz facetowi rzeczy, prasuje koszule a on sluzbowo leci do innej dupy... mloda Ukrainka, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaczej myślę
A nie uważacie, że on widzi że temu kumplowi podoba się jego laska, więc pisząc mu "jeszcze" zwyczajne go podpuszcza? On chce sprawdzić kumpla, czy wykorzysta sytuacje, czy zacznie ją podrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo z tego czytania rchiwum zawsze coś niedobregowyjdzie... ja rozumiem mieć podejrzenia i czytać rozmowy z jakąś laską, ale żeby z kolegami? tez kiedyś przeczytałam i potem żałowałam - bo facet pisał o mnie w superlatywach, tyle że (bo to na początki związku było) byłam zazdrosna o jego zażyłość z byłą dziewczyną.... poza tym ja ze znajomymi też sobie żartowałam czasem o moim związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuramone
masz problem ja zajrzalam do gg a tam kilka kolezanek internetowych i teksty typu - chcialbym cie przycisnac do sciany i... poczulam sie jak zwalona z nog wystarczylo,ze nie widzielismy sie np tydzien-dwa to znajdywal sobie internetowa kolezanke zeby rozladowac seksualna energie tak wiec nie przejmuj sie,ciesz sie,ze pisal z kumplem pierdoły a nie seksil sie wirtualnie z jakas idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak jest w Twoim przypadku, może dobrze, że dowiedziałaś się, że on tak myśli, ale może nie. czasem nie warto wiedzieć pewnych rzeczy. moja koleżanka np. zaczęła spotykać się z chłopakiem po to, żeby innemu (kumplowi tamtego, z którym coś kręciła) zrobić na złość. i co? pokochała go i teraz są bardzo udanym małżeństwem. a kto wie, co by było, jakby on wtedy na początku dowiedział się, jak ona podchodzi do tego związku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinsssa
Nie wiem w co mam wierzyc... W to co napisal koledze czy w to co mowi mi i jak mnie traktuje.... Zapytalam go dzis czy ma zamiar mnie zostawic- odpowiedzial ze nie bo mnie kocha i ,ze gdyby mnie nie kochal nie bylby ze mna....poza tym po jego zachowaniu, po tym ile dla mnie robi, jak mnie traktuje widze ze bardzo mu zalezy... nie wiem co jest szczere- czy to co obserwuje na codzien czy to co przeczytalam w archiwum... poza tym wiem ,ze nie kreci z innymi pannami bo przetrzepalam niestety cale archiwum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×