Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xvxizuniaxvx

jestem CHUDA jak PrzYtyĆ

Polecane posty

Gość ja mam 18 lat
hehe ja tez mialam miesniaka hehe ale jechal na sterydach niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam prawie 20 lat
o jej sterydy ,jak najdalej z tym badziewiem!!!!!!!!!! Mój od zawsze taki duuuuuży i fajnyyy Mmmmm;D Jak On zwrócil na mnie uwagę to nie wiem!!! Hehehe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gllllui
pij piwo prezed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
hehe taki smieszny byl mowil mi o skutkach ubocznych tych specyfikow np o impotencji i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cóż takiego ci się udało
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
te piwo to chyba nie jest dobry pomysl;p wiem z doswiadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajc ie towarzyszki niedoli :( Mam 168 wzrostu waze 48 kg. I kurwa mac ze tak powiem nic nie dziala. Tarczyca idealna Fast-foody Kfc ( uwielbiam ) nachosy z POTROJNYM SOSEM SEROWYM pizza spaghetti tluste sosy lody slodycze i nic. :(😭A jem wszystko apetyt mam kolosalny. Poradzcie mi jak mam przytyc bo juz jak szkielet wygladam. Malo tego kiedys kupilam odzywke w sklepie dla sportowcow jakas czekoladowa. Pol roku sie katowalam zero efektow. Co ja ma zrobic zeby choc 5 kg na siebie wrzucic?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
kupilam peritol wczoraj;) efekty uboczne dzialaja u mnie niesamowicie pol dnia wczoraj przespalam;) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
hej daj znac jak przybedzie ci troche ciałka pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaryja
chudość często jest spowodowana obecnością w jelitach glisty ludzkiej. badanie krwi i kału!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry za takie pytanie
ale jak czesto chodzixie do tolaety.... no, robic kupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
halo, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
ja glisty nie mam chyba;) jak bylam w szpitalu to mi robili takie badania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
raz maksymalnie dwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxizuniaxvx
chodzi o t ze jak sie najjm to mam duzy brzuch a jak pojde na kbel[zrobie kupe] to ju nie mm brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxizuniaxvx
tak to okropne jak osoby z toba krzycza anoreksja anemia czy cos takiego moja ostatnia milos powiedzial ze gdybym byla troche grubsza to by ze mna byl zall ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa_101
powiem krotko i na temat: lat 16, wzrost 170, waga 53kg... Ale nigdy tak strasznie mi to nie przeszkadzało... Chłopaki się za mną oglądają, czasem słyszę na ulicy :\"ale du*a\" To bardzo podbudowuje;) Jem ogromnie dużo i oczywiście...nie tyję... Ale juz poprostu nie mam siły sie tym zadreczać, chociaz musze przyznać że jak Ci każdy mówi ales ty chuda(same wiecie-horror) i jeszcze jedno te wszystkie diety odchudzające w gazetach, jak to widze to mnie na wymioty ciągnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
Ja mam podobny problem ,stosowalam peritol ,przytyłam kilka kg ktorych i tak nie bylo widać ,razem z kg doszedl cellulit i rozstepy ,po paru miesiacach waga spadła ,reszta pozostała;) i tak polecam peritol ,ja chyba znow do niego wróce ale polacze to z cwiczeniami zeby bylo wszystko jak ma być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
kurde nastraszylas mnie ze jak przestalas brac peritol to waga spadla;( nie mozna wkoncu brac tych tabletek do konca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
ale waga spadła mi po dłuższym czasie ,nie wiem pol roku moze troche wiecej ,wiem że duzej ilosci ludzi sie ta waga utrzymywala ,ja brałam chyba peritol troche za krotko no a potem stres szkola praca ,brak czasu na normalny posilek no i wrocilo wszystko do 48 kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa_101
tu jest racja... przecież to jest zawsze jakies obce dla organizmu i przede wszystkim watroby... dłuższe branie slnych leków i ci zacznie nawalać nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa_101
kie ka a ile masz wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
ty se mozg zbadaj! chociaz nie... ty juz go nie masz bo glista zjadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuyki
kurcze moze wyjde na na kogos kto nie zna tematu, ale wierzcie mi kobietg ze lepiej byc za chudym niz za grubym, ja mam 175 cm i wae 84 kilo, mam niedoczynnosc tarcyc jem dziennie nie wiecje niz 1000 kalorii i nie moge schudnac!!!, (jak ktos wie co to licenie kaloriim to wie ze to nieduzo), wolalabym byc za chuda niz za gruba......... Ocywiscie najlpeije byc takim w sam raz, ale zazdroscze Wam problemu (chudoisci) z dwojga zlego wolalabym TEN! buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 15 lat
nie chcały byscie byc w mojej skurze.. mam 15 lat 157wzrostu i waze 35:( niewiem co juz zrobic jestem zrospaczona... błagam musze przez 2 miesiece przytyc pomocy błagam!! mam prozbe piszcie do mnie na tel 518384176 jak macie jakies rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
GLUTEN - To, czego nie wiesz, może cię zabić. http://pracownia4.wordpress.com/2010/01/22/gluten-to-czego-nie-wiesz-moze-cie-zabic/ Uczulenie na gluten: jedna przyczyna, wiele chorób Praca przeglądowa, zamieszczona w „The New England Journal of Medicine, wymienia 55 „chorób, które mogą być spowodowane spożywaniem glutenu. Na liście znalazły się: osteoporoza, zespół jelita drażliwego, nieswoiste zapalenie jelit, anemia, rak, chroniczne zmęczenie, afty oraz reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, stwardnienie rozsiane i niemalże wszystkie inne autoagresyjne (autoimmunizacyjne pl) choroby. Gluten jest również kojarzony z wieloma schorzeniami psychicznymi i neurologicznymi, takimi jak stany lękowe, depresja, schizofrenia, demencja, migreny, epilepsja, neuropatia (zapalenie nerwów). Dostrzeżono też jego związek z autyzmem. Zwykło się uważać, że dolegliwości związane z glutenem albo celiakią dotyczą tylko dzieci, które mają biegunkę, tracą na wadze i przestają rosnąć. Obecnie wiadomo, że można być starym, grubym i mieć zaparcia i cierpieć jednocześnie na celiakię lub wrażliwość na gluten. Wrażliwość na gluten jest w rzeczywistości autoagresyjną chorobą, która powoduje zapalenie w całym ciele z wielostronnymi skutkami dla wszystkich narządów, włączając w to mózg, serce, stawy, przewód pokarmowy i inne. Ta jedna przyczyna może kryć się za wieloma różnymi „chorobami. Aby wyleczyć te choroby, należy leczyć nie objawy, a przyczynę, którą często jest uczulenie na gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rządna wiedzyyyyyyy
Dziewczyny nie załamujcie sie macie dopiero po parensascie lat :) mam ponad 23 lat 172cm i moja waga wacha sie miedzy 52 a 55 kg, jak mialam 14 do 19 lat to wazylam 49 max 50, teraz wiem ze potrafie wazyc nawet 60 ;) tak wazyłam tyle. Tylko trzeba z tego wyrosnąc :) metabolizm wam sie zwolni sam. a teraz troche dystansu do tego i załoze sie ze te wasze kolezanki są grube i zazdrosne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
ja mam 21 lat, 1,65 wzrotu i ważę 45 kg.. Jak byłam mała to byłam chudzielcm, później (jakoś w gimnazjum) przytyłam... nawet nie wiem ile wtedy ważyłam ale nosiłam spodnie w rozmiarze 29-30, a teraz noszę 27 :( moje nogi wyglądają jak wykałaczki w dodatku pokrzywione. Przez to nie mogę nosić sukienek i krótkich spodenek :( Robili mi dużo badań, o moich wynikach lekarz powiedzial , że tylko pozazdrościć :) Schudłam jak zaczęłam być ze swoim chłopakiem (jesteśmy razem już prawie 4 lata) dużo stresów z nm przeszłam.. może to dlatego tak schudłam.. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
dodam jeszcze, że mimo to nadal mam dość spore powodzenie :) może to dlatego, że mam ładny krągły tyłek ;] szerokie biodra, wąską talię i spory biust (miseczka E).. ale te oje nogi i ręce to jakaś tragedia, od jakiegoś czasu jak słyszę głupie komentarze na temat mojej wagi to ledwo powstrzymuję się od łez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×