Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xvxizuniaxvx

jestem CHUDA jak PrzYtyĆ

Polecane posty

Gość gość
ja mam taki sam problem! Już nie wiem co mam robić, jem dużo, prawie cały czas i nic nie pomaga! Waże 33 kg przy wzroście 160! Jakaś masakra poprostu!!! pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już trochę przytyłam i się cieszę. Teraz waże 48 kg (mam 171) a ważyłam 46... Wyglądałam koszmarnie, zresztą ciągle jest mnie za mało, chciałabym to 50 chociaż ważyć, najlepiej 53, ale mam strasznie szybką przemiane materii, bardzo aktywny tryb życia, i teraz jem bardzo dużo zwłaszcza wieczorami, codziennie też coś słodkiego. Wykonuję też ćwiczenia na to, by zrobiły mi sie mięśnie, poza tym sporo białka mam w diecie. Ale ogólnie to dobija mnie moja sylwetka, nogi mam jak patyki, małe cycki, płaski tyłek. Robiłam wszystkie badania i wyszły w pożądku, widać taka moja uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-5 bananów dziennie , zobaczysz jak szybko przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekpe80
Miałam ten sam problem - ektomorfik. Ratunkiem jest trening siłowy z dużym obciażeniem połączony z idealnie skomponowaną dietą. Nie tylko potrzebujemy nadwyżki kalorycznej, ale także odpowiednich proporcji makroskładników. Bez tego waga nie drgnie. Niestety gotowania jest przy tym strasznie dużo, ja wytrzymałam 2 miesiące i nie miałam już pomysłów na posiłki, z resztą nienawidzę spędzać w kuchni dużo czasu, a niestety przygotowanie 5 posiłków obszernych wymaga czasu i poświęcenia... Dlatego zainwestowałam w katering dietetyczny i codziennie rano mam dostawę 5 posiłków. Od dwóch miesięcy korzystam, jest to dieta na masę dla sportowca z Dobra Dieta i nie tylko są efekty, ale posiłki są pyszne, jak w restauracji :) Raczej nie wrócę już do życia bez kateringu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement largomass, dzięki niemu udało mi się przytyć w ciągu dwóch miesięcy 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw oblicz swój bilans kaloryczny i spróbuj dodać kilka wartościowych produktów. Na pewno waga pójdzie w góre. Jeśli chcesz nabrać trochę mięśni to możesz iść też na siłownie. Ja chodzę na http://enjoyfitnessandgym.pl/ w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natikelt
Szczerze przyznam, że nie znałam strony https://adamed.expert/ którą poleciłaś, a jak się okazuje sporo fajnych artykułów na temat żywienia i nie tylko można znaleźć. Wiem już, że źle łączyłam posiłki teraz zmieniam nawyki żywieniowe i oby udało mi się przytyć... ważę 45kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę ile tu niesprawiedliwości... A może jednak wcale tak dużo nie jecie.... Chciałabym mieć wasz problem, a mam odwrotny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamzaur
Ja Adamed Expert bardzo często odwiedzam. Pierwszy raz natknęłam się jak szukałam skutecznej diety na bazie naturalnych składników bez ulepszaczy i chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×