Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sikorka112

karmienie mieszane a witamina k?

Polecane posty

Najlepiej skonsultować z lekarką. Ja jeszcze półtora roku temu starszego synka karmiłam piersią i nie podawałam wcale witaminy k. To teraz taka moda... Tak naprawdę to jeszcze nie wiadomo na ile to jest skuteczne, ostatnio czytałam, że okaże się za kilka lat, jak nasze dzieci urosną i zestawią statystyki i porównają czy zmniejszyła się liczba krwotoków, wylewów u dzieci w porównaniu z tymi, które nie łykały witaminy k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podawanie witaminy K dzieciom
... było zawsze w Polsce (=od wielu lat). Ale w 2007 przestali podawać duży zastrzyk, tylko dają w szpitalu mniejszą dawkę, a potem trzeba podawać w domu przez 3 miesiące codziennie o ile karmi się piersą. Zmienili to bo stwierdzono, że taki zastrzyk z dużą dawką jednorazowo za bardzo obciąża organizm noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
dokarmiałam córkę 1-2 razy na dobę mlekiem modyfikowanym i lekarz kazał mi podawać połowę dziennej dawki witaminy K - nie pamiętam dokładnie ile to było, chyba tylko 1 raz dziennie po 0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminę Baby K
podawałam 2 razy dziennie po 5 kropli przez 3 miesiące. Jak dajesz równocześnie mieszankę to skonsultuj z lekarzem najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×