Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Miłość nie wybiera

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Hmmm nie wiem od czego zacząć, może właściwie od tego że poznałam chłopaka który mi sie bardzo podoba ja mu zresztą też, dużo ze soba rozmawiamy, czuje że znaczy dla mnie bardzo wiele, on mi wysyła codziennie słodkie smsy na dobranoc na dzien dobry itp.....wiem że dzieje się cos miedzy nami, ale problem polega na tym że on jest znana osoba medialną, i nie wiem czy powinnam sie angażować w to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsads
No i co ze jest znany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
moim zdaniem problem nie polega na niczym bo PROBLEMU NIE MA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
wiesz, boje się że zacznie się gadanie że lecę na jego sławę na kasę, a mi na tym nie zależy dla mnie jest kimś innym nie jest tym znanym chłopakiem jest po prostu takim kochanym miśkiem z którym zawsze mogę porozmawiać, przytulic i który zawsze jest przy mnie kiedy tego potrzebuje...i mam dylemat jak postąpić w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko obudz się
zbierz zeszyty i do szkoły... już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dodam jeszcze ze dzieli nas 8 lat różnicy, mi się on od dawna podobał, ale osobiście poznaliśmy się gdy miałam pokaz mody, po pokazie zagadał do mnie i tak przesiedzieliśmy cały wieczór .... rozmawialiśmy o wszystkim, tematy się nie kończyły było cudownie i tak się zaczęło Boże ja go kocham ale tak się boje że zacznie się głupie gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
a skad jestest on i ty? czy dzieli was jakas odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ja i On jesteśmy z tego samego miasta, z Poznania, także odległość tu nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze o czyms innym jest
ten topik ;) A dla mnie Twoj problem to nie problem w ogole - wiec doradzic nie umiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mu dac popalic
a kim jest ze jest osoba medialna??? bo ja tez jestem zabojana w osobie medialnej ale ten to babiarz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_spiNAtree
nie wiem czy wypowiadajacy sie tutaj mieli do czynienia z tzw. osobami medialnymi, ale ja mialem i to jednak jest spora zagwostka co z tym zrobic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×