Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leniwa jest i tyle

Moja dziewczyna nie jest jędrna !

Polecane posty

Gość leniwa jest i tyle

nie uprawia sportu chociaż ją namawiam !, ciało gabarytowo jest w normie w ciuchach wygląda ok ale po dotknięciu to masakra...taka galaretka , sam ćwiczę 4 razy w tygodniu więc chyba mam prawo wymagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosypuj jej sterydy do żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasd
Oddaj mi ja -chetnie przyjme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa jest i tyle
właśnie jej tylko zakupy w głowie , kawki i słodkie na mieście kina i puby! ja wole basen, siłownie, czy pobiegać w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że nie
nie tylko lenistwo jest tego powodem. ja też mam takie ciało, skóra jakby jakby cały czas była w ruchu, tak mi lata. a biegam codziennie rano przed pójściem do pracy i basen 2 razy w tygodniu. od 2 lat walczę z tą "jędrnością" i co?? i gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe wystarczy spojrzec
na forum diety i forum fitness i porownać, ktore cieszy sie wiekszą popularnością - dla wiekszosci lepiej sie głodzić niż ruszyć dupsko.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry koles,ale jak to takie wazne dla ciebie,to chyba nigdy nie powinienes miec dzieci.co zrobisz jak dosatanie rozstepow?rzucisz dla wysportowanej? smieszny jestes,a powody dla ktorych z nia jestes nie maja nic wspolnego z miloscia...to nie jest pies,ktorego bedziesz do siebie naginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa jest i tyle
tak szczerze rozumiem, że jak twój facet zacznie pić palić albo przestanie się myć to się słowem nie odezwiesz bo to nie pies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×