Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samaw związku

on mnie zdradza

Polecane posty

Gość samaw związku

wczoraj w autobusie usłyszałam jak laki opowiadały o jakimś facecie z knajpy barmanie że dał jednej numer tel że chcial się umówic ze jej komplementy mowił itp i ta druga mowi do tej pierwszej daj mi ten numer zrobimy sobie jaja czy czesto tak robi czy naprade mu się podobasz i ta laska podała numer mojego męza więc ja jak tylko wysiadłam kupiłam karte i pisze hej tu dziewczyna z kawiarni dałeś numer to pisze a on żebym mu imie napisała to ja pisze a co nie pamietasz tak szybko a on oczywiście że pamiętam ale chce wiedzieć czy ktos sobie jaj nie robi i co terza jesteśmy rok po słubie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu Lidka... słynna Lidka której chłopak wyjechał w delegację z inną, później mąż miał stringi w schowku, następnie dziwna akcja z kartą sim.. teraz barman... Oj masz bujną wyobraźnię człowieczku.... Ten sam wątek, troszke inny, ale styl pisania ten sam. Szkoda czytac takie bzdety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, ze to ściema. Bo nie sądzę, żeby autorka topiku była w stanie podejrzeć kartkę, gdzie te dziewczyny spisywały nr. komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hernan - ale one zrobiły to tak, że jedna mówiła do drugiej! :) a tak poza tym nawet gdyby zaszła taka sytuacja - to przeciez te laski mogły sobierobić jaj z autorki, a i mąz mógł sobie robić jaja L)ach te zbiegi okoliczności... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×