Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
egis

wanna czy kabina prysznicowa?

Polecane posty

Gość gość
jak robiliśmy remont w łazience to zmieniliśmy całkiem jej wygląd i wstawiliśmy kabinę prysznicową z głębokim brodzikiem. Kabina jest świetna, bo zajmuje mało miejsca. Ma duży i głęboki brodzik i bardzo ładnie się prezentuje w mojej małej łazience. Kabinę kupiliśmy w centrum Domex. Oni mają duży wybór urządzeń sanitarnych oraz płytek i armatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie kabina prysznicowa. Oszczędność czasu i wody. Tylko ważne by była uszczelniona dobrze. Ja niedawno kupowałam uszczelki do swojej kabiny na www.cdakcesoria.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda , że przede wszystkim rachunki za wode są mniejsze, ale jeśli ktoś ma małą łazienke, to oszczędza tez miejsce. U nas jest nowczesna kabina prysznicowa i zamowlismy do niej plexi z tego sklepu internetowego http://sklep.akces-plexi.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest mieć to i to :) Wanna jest spoko raz na tydzień poleżeć sobie w niej. Ale praktyczniejsza jest kabina prysznicowa. Ja ostatnio montowałem w łazience i mogę polecić Ci 'Świat Szkła' . http://www.swiatszkla.com.pl/145,kabiny-prysznicowe.html Cenowo bardzo okej i solidne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jedno i drugie! mam dużą łazienkę więc mogę sobie na takie coś pozwolić - fajne wyposażenie łazienki kupiłam na łazienkaplus.pl i co ważne - nie zajmuje wiele miejsca. wszystko takie gustowne a przy tym wielkość okrojona do minimum. No i fajne ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczką kabin. Oszczędnosć czasu i wody. A jak zamówisz ładny model to na pewno będzie lepiej wyglądać łazience niż wanna. Ja od jakiegoś czasu mam zwykłą kabinę ze szkła od Vetro – ale prezentuje się naprawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daninka
prysznic- oszczędność wody i czasu:) a przy okazji ładnie to wygląda:) ja mam walk in, nie mogłam się zdecydować jaki rodzaj taki wielki wybór był na lazienkaplus. Ale wybrałam, szybko doszło. Do tego deszczownica....i po całym dniu w pracy to jest wymarzony relaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaborrata
Hm, z jednej strony wanna z hydromasażem, choćby taka: http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-asymetryczna-160-x-105-cm-lewa-z-hydromasazem-smart-1-standard-poolspa-mistral-pha3y10st1c0000,468939,8,i.html gdzie można się zrelaksować... a z drugiej prysznic - tam się szybko umyjesz fakt. W sumie zawsze można połączyć: http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-asymetryczna-170-x-75-90-cm-prawa-villeroy-boch-subway-uba-170-sub-3rev-01,468002,205,i.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszą opcją jest i jedno i drugie. Pozwala to na szybki prysznic, a także długą kąpiel w wannie, kiedy masz taką ochotę. jeśli koniecznie musisz wybrać jedno - wanna - szybka kapiel też jest możliwa, ale też długa. SPrawdź ofertę www.radmark.com.pl/ na pewno znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko oczywiście zależy od preferencji i wielkości łazienki. Od jakiegoś czasu modne są kabiny typu walk-in bo styl skandynawski przeważa w łazienkach. Czasami robi się takie kabiny bez brodzika, czasami z brodzikiem. Osobiście wolę to drugie rozwiązanie, bo wydaje mi się, że w ten sposób mniej wody dostaje się w niepożądane miejsca. U nas w domu właśnie skończył się remont łazienki i mamy taką kabinę, z brodzikiem tego typu: http://viverto.pl/brodzik_prostokatny_flat_kvadro_rectangle_100x80__8000121_roltechnik,18,19086.html, już jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli brak wam pomysłu na aranżację zapraszam na urzadzeni.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-praktyczny jest prysznic - ale nie polecam gotowych kabin, bo trzeba często uszczelniać i trudno się myje czarne sciany kabiny. Lepszy jest prysznic zbudowany z kafelek i dodatkowo szlane drzwi! - z kolei wanna - to często luksus, bo nie każdy ma dużą łazienkę. Ostatnio wybierałam do domu i wiem już, że ukochana wanna na nóżkach szybko oziębia wodę i do długich kąpieli lepsza jest wanna do ziemi. Okropnie drogie sa baterie wolnostojące, więc jesli jest wybór warto zaplanować baterię przy ścianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wanne z parawanem. Wole sie wylegiwac w wannie i myje sie krocej (mam porownanie- na stancji w czasie studiow mialam prysznic i mycie go to byla katorga). Nienawidze brac prysznica brrr. Zimno i jakos tak nie bardzo. Nigdy nie moglam sobie wyobrazic jak to moze relaksowac. Ale nieraz trzeba sie szybko oplukac i maz woli prysznic stad to rozwiazanie. W domu, ktory budujemy sa 2 lazienki i w jednej nedzie wanna a w drugiej prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć po prostu wannę z prysznicem i już ;). My tak zrobiliśmy z mężem jak jedno wolało co innego i drugie co innego. Bardzo fajne rozwiązanie tego typu mają w Domexie. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam. Taka kombinacja może uchronić od wielu wieczornych awantur w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć po prostu wannę z prysznicem i już ;). My tak zrobiliśmy z mężem jak jedno wolało co innego i drugie co innego. Bardzo fajne rozwiązanie tego typu mają w Domexie. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam. Taka kombinacja może uchronić od wielu wieczornych awantur w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo091
Ja jestem zwolennikiem kabin prysznicowych. Robiłem ostatnio remont i kupiłem sobie kabinę od http://www.besco.eu/produkty/kabiny-prysznicowe/ jest bardzo dobrze wykonana i przede wszystkim wygląda bardzo dobrze. Jest lepsza od wanny ponieważ zajmuje mniej miejsca i potrzeba mniej wody aby się umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanna! nie ma nic lepszego niż wieczorne namaczanie z gazetka w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś uważałam, ze wanna jest niebo lepsza, ale teraz mam mała łazienkę i po remoncie zdecydowaliśmy na kabinę prysznicową z hydromasażem. Wierzcie mi ze też można się zrelaksować, a jednak zajmuje sporo mniej miejsca. My kupowaliśmy kabinę, baterię i ceramikę w tej hurtowni http://ar24.com.pl/ . ta firma w Świdnicy bardzo ciekawy salon łazienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niewielką łazienkę więc wybrałam kabinę prysznicową. Zajmuje mniej miejsca, wolę brać rano prysznic i do tego znalazłam w dobrej cenie kabinę prysznicową i baterią z deszczownicą w sklepie www.sanitarplock.pl. I nie żałuję tego wyboru, deszczownica to świetne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uterre
Zajrzyj sobie do hurtowni www.kabiny-brodziki.pl. W ofercie mają naprawdę duży wybór wyposażenia łazienkowego. W ofercie dostępne są kabiny, brodziki, panele prysznicowe, duży wybór wanien, zlewozmywaki, odpływy liniowe. Fajnym rozwiązaniem jest np. system SCHEDPOL do obudowy styropianowej brodzików i wanien, pozwala łatwo utrzymać łazienkę w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riikirkir
Fachową obsługę mają w sklepie online na stronie www.net-armatura.pl Jak kupowałem kabinę prysznicową to mi pomogli przy kompletowaniu też pozostałych, drobniejszych akcesoriów. Inna sprawa, że sam wybór kabin jaki teraz jest to przyprawia o zawrót głowy i można się zakręcić. Poza tym, też mi profesjonalnie doradzili już w kwestiach bardziej technicznych jak – montaż, wymiar itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wanna. Jeśli masz zamontowaną baterię wyżej możesz też używać jej do szybkiego mycia a jeśli chcesz się zrelaksować zawsze możesz zrobić też dłuższą kąpiel. Ja mam bardzo fajną z hydromasażem i 2 razy w tyg robie sobie taki godzinny odpoczynek. Wannę kupiłam w sklepie Martiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur0007
Ja polecam sklep www.anielskalazienka.pl - duży wybór w naprawdę fajnych cenach - fajne towary w promocji. Obsługa sklepu bardzo pomocna i wyrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ant33
Zdecydowanie wanna. My mamy wannę z hydromasażem i też mogę polecić. Koszt nie był duży, za to komfort jest ogromny :) Uwielbiam brać długie kąpiele :) Kupowaliśmy tutaj wannę http://riho-hydromasaz.pl/pl/ i gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wolałam kabinę prysznicowa. Po prostu wydaje mi się, to praktyczniejsze, a poza tym pozwala wygospodarować więcej miejsca. Super ofertę wyposażenia lazienek można znaleźć u tej firmy http://ceramed.pl/. ja zamówiłam u nich kabinę prysznicowa pięciokątną i płytki imitujące drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×