Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
egis

wanna czy kabina prysznicowa?

Polecane posty

Gość gość
Ja zawsze wolałam kabinę prysznicowa. Po prostu wydaje mi się, to praktyczniejsze, a poza tym pozwala wygospodarować więcej miejsca. Super ofertę wyposażenia lazienek można znaleźć u tej firmy http://ceramed.pl/. ja zamówiłam u nich kabinę prysznicowa pięciokątną i płytki imitujące drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Ja to bym chciał jedno i drugie, ale niestety nie ma miejsca i jest wanna, chociaż teraz zastanawiamy się czy nie wstawić prysznica i wanny wywalić znajomi zrobili sobie taki prysznic szklany i bardzo fajnie to wygląda tutaj macie to pokazane - http://www.majsterszklarz.pl/drzwi-szklane/ fajna sprawa tym bardziej, że w małych łazienkach nadaje to więcej przestrzeni. Na Majster Szklarz można zobaczyć kilka realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat zdecydowałam się na wannę, ale to tak naprawdę przy wyborze należny kierować się wielkością naszej łazienki. Jeśli jest ona mała, no to warto pomyśleć o prysznicu. Ogólnie prysznic ma na nas działanie orzeźwiające, wiec warto wybrać go właśnie gdy mamy problem z porannym wstaniem do pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kabiny prysznicowe ponieważ nie mam niestety na co dzień czasu na długie kąpiele ale rozumiem też z drugiej strony osoby lubiące poleżeć w wannie z hydromasażem. Ja niedawno bardzo fajną kabinę zamówiłam od firmy Martiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marany
Ja jestem zwolennikiem wanny, bo lubię się długo kąpać, ale wiem, ze niektózy wolą kabinę. Myślę, że jest to kwestia gustu i tego jak wielką łązienkę masz i na co możesz sobie pozwolić. Jeśli będziesz kiedyś wybierał, to polecam salon Elements, pomimo małej wielkości łazienki znaleźli dla mnie rozwiązanie, dzięki któremu mogłem zmieścić w niej wannę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam taką https://www.google.pl/search?q=wanna+w+kszta%C5%82cie+litery+l+leroy+merlin&biw=1600&bih=805&tbm=isch&imgil=rxjg2igK0aa3bM%253A%253BbDSSOl0BrqYMqM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.leroymerlin.pl%25252Fwanny-i-kabiny-prysznicowe%25252Fwanny-i-akcesoria%25252Fwanny-prostokatne%25252Fwanna-tess-170-cm-x-85-cm-x-43-cm-sensea%25252Cp249074%25252Cl2115.html&source=iu&pf=m&fir=rxjg2igK0aa3bM%253A%252CbDSSOl0BrqYMqM%252C_&usg=__jEnTvW_rDIcmy9sX_krutPd5ESs%3D&dpr=1&ved=0ahUKEwij35eInbDSAhXMhiwKHaqFCv4QyjcIOw&ei=tRS0WOOwPMyNsgGqi6rwDw#imgrc=rxjg2igK0aa3bM: do tego deszczownica i pełen komfort .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze byłem zwolennikiem kabin prysznicowych, gdyż od dawna uważałem je za bardziej eleganckie od wanien. W szczególności utwierdzili mnie w tym przekonaniu www.zakladszklarski.wroclaw.pl , którzy wykonali dla mnie przepiękną kabinę na zamówienie a branie prysznica w niej to czysta przyjemność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangbangbang
Ciekawe rozwiązania robi Schedpol- schedpol.pl. Mam na myśli zwłaszcza wanny i brodziki. Oba produkty kupowałem z żoną do siebie i sobie chwalę. Trwałość jest rewelacyjna, nie trzeba się bać, że jak coś spadnie na kompozyt to zaraz będzie wgniecenie. Mamy dzieci, którym co chwila coś z rąk leci także akurat wiem o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się powiedzieć co jest lepsze. To zależy od indywidualnych preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych przedziałach cenowych można brodziki znaleźć. Różne są też tworzywa z których są wyprodukowane i wiadomo, że im lepsze tym droższe. Ja mam system od Schedpol i to co mogę powiedzieć już po miesiącu używania – jest solidny. Nie ma obaw, że jak coś spadnie na brodzik to zaraz będzie wgłębienie. Jest taki test na youtube pokazany co do trwałości ich brodzika - www.youtube.com/watch?v=B52ieDl5jeU . Obciążenia może znieść ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm to jest ciekawe pytanie. Ogólnie jak się ma dużo miejsca to można to i to. Wanna się przydaje jak się lubi kąpiele relaksacyjne. Prysznic dla tych małych łazienek ale i wtedy się przydaje jak szybko trzeba się wychlapać. Także to co wybrać to zależy też od preferencji przyszłych użytkowników. Ja mam w jednej łazience wannę, a w drugiej zamontowany prysznic taki bez brodzika ze szklaną obudową. Trochę było problemów z nietypowymi wymiarami ale udało się nam namierzyć firmę w Rzeszowie co ma duży wybór różnego rodzaju szkła http://www.rkglass.pl/index.php/oferta/sprzedaz-szkla no i się udało nam dopasować wszystko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna. Mając wannę można wziąć i kąpiel i prysznic, a mając kabinę -tylko prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz miejsce to jedno i drugie. Jeśli musisz wybierać to zależy czy masz dzieci. Przy małych dzieciach tak do 3 roku lepiej sprawdza się wanna łatwiej dziecko wymyć. Później to co wolisz. Ja osobiście wolę prysznic. Mam jedno i drugie i z wanny korzystam może 5-10 razy w roku. Prysznic jak jest dobry jakościowo to łatwo utrzymasz go w czystości. Ja kupiłam w salonie łazienkowym Ceramik w Szczecinie jest szklany i ma taką specjalną powierzchnie że łatwo się czyści. Natomiast jeżeli postawisz na wannę to polecam parawan nawannowy to taka szklana szyba może być częściowo ruchoma kosztuje ok 600-800zł ale wygląda i sprawdza się o wiele lepiej od zasłonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotreekkkk
Kabina jest dobra jak masz małą łazienkę bo zajmuje mało miejsca i można fajnie rozplanować łazienkę, a tak poza tym ma różne dodatkowe funkcje w zależności od tego jaką wybierzesz. https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ile-kosztuje-kabina-prysznicowa-ceny-i-rodzaje-natryskow/ Spoko artykuł dużo rad tutaj dają co do wyboru kabiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, wanna to pełen relaks, komfort i swego rodzaju luksus. Ale czy oby na pewno nas na nią stać? W użytkowaniu jest ona niezwykle droga, zżera sporo wody. Ja sobie odpowiedziałem na te pytanie, dlatego wybrałem prysznic. Kabinę zakupiłem od http://www.instalmax.sklep.pl/, którzy zaoferowali ją niezwykle atrakcyjną, a przy okazji za dobrą cenę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza kabina bo więcej miejsca w łązience zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga568
wole wanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna399
dobra kabina zajmuje więcej miejsca niż wanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest675
super kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze według mnie lepiej wanna, bo wtedy można i brać prysznic i się kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, nie da się jednoznacznie i ostatecznie wybrać pomiędzy wanną i prysznicem i już nic na to nie poradzimy :) tekstów o tym można znaleźć na pęczki: http://stylhouse.pl/lepsze-lazienek-prysznice-wanny/ co więcej, samą funkcjonalność też trudno ocenić, bo trudno powiedzieć, co się lepiej sprawdzi nie znając drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My będziemy teraz remontować łazienkę i zakupiliśmy wanno- kabinę, bo też nie mogliśmy się zdecydować, czy ma być wanna, czy kabina. Nie podobała nam się wanna z takim parawanem. A wanno - kabinę wybraliśmy ponieważ : czasem człowiek lubi się powylegiwać w wannie, a czasem wziąć szybki prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×