Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 555555555732222

czy mam zadzwonic-do bylego meza

Polecane posty

Gość 555555555732222

Od pewnego czasu mi sie sni.Sny sa super jestesmy razem ,kochamy sie itd i tak przynajmniej raz w tygodniu,doszlo do tego ze zaczelam za nim tesknic. Mieszkam z dziecmi za granica on w Polsce,ostatnio dzwonil do mojich rodzicow i kazal wszystkich pozdrowic, dzwonic czy nie w lutym bede w Polsce????? Oboje jestesmy w zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
po co ??nie wiem po co.. Wiem ze teskni za nami ,moze te sny cos oznaczaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
A jezeli to szansa na bycie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfe
sny odzwierciedlają twoje przeżycia a nie czyjeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
nie radze! Ja tez ostatnio mialam piekne sny, z facetem ktorego poznalam kilka tyg. wczesniej w samolocie. Snilo mi sie ze wspaniale spedzalismy ze soba czas, snilo mi sie wielkie uczucie....to bylo cudowne, nie chcialam sie obudzic. Myslalam, ze sie zakochalam, z powodu tych snow. Potem myslalam o nim calymi dniami. Az w koncu zadzwonilam do niego i.....nie wiem sama czego ja sie spodziewalam:-/ Czar prysnąl po tym telefonie...i juz teraz wiem ze sny to tylko sny i nie mają nic wspolnego z rzeczywistoscią. Czasem w snach kreujemy ludzi na takich jakich bysmy my sami ich chcieli znac...a rzeczywistosc pokazuje cos innego niestety. Lepiej daj sobie spokoj...ja sie strasznie zblaznilam wtedy jak zadzwonilam do tego faceta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
moj zwiazek jest ok;)) ale to nie on jest ojcem moich dzieci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfe
jaka szansa? to zdumiewające jak bardzo dziecinna jesteś! szansę mieliście jak żeście się pobierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jablkowy
a ja tam bym zadzwonila. milo, zwyczajnie jak do kolegi, znajomego: chcialam ci tylko powiedziec ze w lutym bede w Polsce, moze chcialbys zobaczyc sie z dziecmi. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfe
:D najlepiej spytaj obecnego partnera co o tym sądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
dziecinna? Zaprzestalam z nim kontaktow bo chcialam go ukarac,chcial byc ze mna caly czas i z dziecmi mimo nowego zwiazku,ale czas leczy rany i moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
tak;)) nic tak nie boli jak brak wiadomosci!! a on sobie na to zasluzyl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfa
No dobra, nie dziecinna ale ociężała umysłowo. Wierzysz w znaczenie snów, pytasz o symbole i czy może to oznaczać "szansę", byłego męża "karzesz" za coś, jesteś z kimś, były mąż też a chcesz coś zmieniać, zresztą snami się kierując. No jakby się z upośledzoną rozmawiało, czy właśnie jakimś małym dzieckiem. Idę stąd bo płaszczyzny porozumienia przy tych różnicach na pewno nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
ewfe ty sie nie boj do twojego chlopa nie zazdwonie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, marzenia senne mają kierunek wyraźnie erotyczny: zatem pragniesz sexu ze swoim ex męzem- tęsknisz za nim jak kobieta za mężczyzną, a nie jak jako matka, pragnąca by rodzina zjadła przy stole wspólny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfa
Aha, no to pewnie ciebie, autorko tematu, tak naprawdę boli brak kontaktu, skoro kreujesz takie sny na wieść że były polecił "wszystkich pozdrowić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfe/ewfa
Do mojego była (no jest taka jedna) może sobie dzwonić. Zresztą to chyba poukładana kobita i ma swoje życie. (Sorry za moje nietrzymanie się jednej formy pseudonimu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
ide zadzwonic ;)) baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoniak
Jeżeli czujesz taką potrzebę to zadzwoń To Twoje życie .. możesz żałować że tego nie zrobiłaś Przecież nie zadzwonisz z wyznaniem miłosnym tylko tak pogadać .. w końcu to ojciec Twoich dzieci więc masz prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
zadzwonilam ale jest w pracy;))zadwonie za 4 godzinki i dam wam znac;))wlasnie ja tylko chce pogadac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, marzenia senne mają kierunek wyraźnie erotyczny: zatem pragniesz sexu ze swoim ex męzem- tęsknisz za nim jak kobieta za mężczyzną, a nie jak jako matka, pragnąca by rodzina zjadła przy stole wspólny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, marzenia senne mają kierunek wyraźnie erotyczny: zatem pragniesz sexu ze swoim ex męzem- tęsknisz za nim jak kobieta za mężczyzną, a nie jak jako matka, pragnąca by rodzina zjadła przy stole wspólny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555732222
szczalka no to sie z nim przespie;)) bede miala udany urlop;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttrrrrrrrrrrr
karygodny jest twoj nick;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r54745754
zadzwonilam ale jest w Niemczech ,no coz poczekam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×