Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olamanola

za wysokie progi...

Polecane posty

"Po prostu chciałabym równego szacunku dla mojego związku jak i dla jego związku. " nie ma czegos takiego, bo ludzie nie sa równi. najpierw jedzą najlepszi, potem idzie to coraz niżej. wybij sobie z głowy te socjalistyczne brednie to ci sie bedzie łatwiej żyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co ja mam powiedziec - no jako kobieta nie masz na ciuch albo mazidła? przeciez to podstawa dobrze wygladac u kobiety a pieniądze lubią piękno wiec jak naprawde jestes ladna to adoratorzy beda i to tym bogatsi im ladniejsza bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł - a patrzą, patrzą. ale kasa rzecz nabyta. jak ktos ma wyczucie to czego sie dotknie w złoto obróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejszy dobry charakter. z wredna pieknoscia nikt nie wytrzyma dluzej, najwyzej wezmie do łóżka i wywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak czytam i czytam i.... jeszcze się wstrzymam z wypowiedzia konkretniejsza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
prawda że dostałabym teraz wolne 500zł to za cztery godzinki bym wróciła piękna jak kwiatuszek, ale nie ma tak łatwo :) pomogl mi tu jeden tekst. "wybij sobie z głowy te socjalistyczne brednie to ci sie bedzie łatwiej żyło" , może faktycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeno żal
smutne i żałosne pokolenie "towaru wymiennego". Lalki Barbie i Kenowie. Bez wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki Barbie i Kenowie. Bez wartości---->>> Jeśli ktoś jest ładny i chce mieć ładnego partnera jest bez wartości??? Jeśli twierdzisz, że wygląd się nie liczy (przynajmniej na początku) to jesteś zwykłym hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Ale zdziwil mnie twoj topic. Nigdy nie postrzegalam ludzi w kategoriach lepszy odemnie bo ma wiecej pieniedzy, lepsza odemnie bo jest ladniejsza. Hmmmm dziwne oni nie sa lepsi sa poprostu inni. Jak mozna tak zanizac swoja wartosc i patrzec w taki sposob? Moge podziwiac coc u kogos, moge cenic cos u niego ale nie moge powiedziec ze jest lepszy odemnie. Moze co najwyzej zrobic lepszy projekt w pracy a to i tez nie na dlugo bo jesli takowy by zrobil szybko bym mu dorownala ;0 Generalnie to uwazam ze nie ma ludzi lepszych odemnie, sa poprostu sa inni lub wykonuja cos lepiej niz ja ale skoro on moze wykonac to dobrze to ja rowniez bede cwiczyc tyle zeby mu dorownac lub zrobic to lepiej. A zreszta ilu ludzi tyle gustow i naprawde nie przejmuj sie ze ktos jest ladniejszy, generalnie chodzi tylko o to zeby wygladac kuszaco, byc zadbanym i zawsze promiennym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamanola
jeno żal to chyba dawno z domu nie wychodziłeś, barbie i plastikowi panowie są raczej wyśmiewani na każdym kroku.. w gustach jest natrualna delikatna uroda, zadbana jasna cera, zdrowe ladne włosy, i ogólnie wszystko jak najbardziej naturalne. Ale żeby osiągnąć taki efekt to też trzeba mieć sporo kaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×