Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaskost

hejka

Polecane posty

Gość adaskost

znacie jakis fajny przepis na kruche ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
sorki jestem nowy na forum pomylilem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
28 latek na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
flircikowa..napewno by było miło mniam mniam :) ale niestety nierealne... coprawda zona mnie olala i zniszczyła....ale ..... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
nie zdradzasz cierpisz. chyba jedyny tu taki facet" - i na dodatek piecze ciasta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
powiem tak zeby bylo uczciwie ze ucze sie piec.....to chyba jedyne czego sie jeszce w kuchni nie nauczylem.. a co do zony..no coz zostawila mnie ...faktycznego powodu nie znam...wydzwania ze szybko chce rozwodu....zawsze myslalem i wszyscy mysleli ze tworzymy idealna pare wspieralismy sie bardzo ... a tu nagle... kartka na stole ze nie moze tak dalej zyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyna ..dziekuje ci za mile slowa ale mysle ze nie jestem jedynym facetem ...ktory cierpi... a cierpie bardzo bo zniszczyla mnie psychicznie fizycznie a co najgorsze finansowo...i zostalem sam ..chyba jajgorzejs ie boje wlasnie tego bycia sam jak byla to mialem dla kogo zyc a teraz....zawsze myslalem ze jestem silnym facetem a okazuje sie ze tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ty co
jak potrafisz pichcic, szybko znajdziesz amatorke twojej kuchni:D zal mi cie:( coz, takie bywa zycie - raz na wozie, raz pod:( dla ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyna wielu jest takich facetow.... niezdradzalem nigdy bo szalenczo kocham mimo ze byly okazje....i ze powiedzmy z przyczyn zdrowotnych mielismy pauze ponad roczna w sypialni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyna.... a jesli chodzi o kuchnie to zawsze lubilem gotowac wiem moze to dla faceta nietypowe zajecie ale poprostu musialem to robic:) a ciasta no coz jak dotad tylko murzynki i jakies gotowe ciacha ale jutro przyjerzdza siostra z dziecmi na kawe i maluchy lubia slodkosci.....podejrzewam ze gdyby nie to to nie bralbym sie za pieczenie bo niby dla kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktore z was
mialo ,te klopoty zdrowotne,bo mysle,ze to wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyny nie wiem jaki jest faktyczny powod....naprawde ani sie nie szlajalem z kolegami pracuje staralem sie zawsze pomagac i wspierac zone, za moja namowa zdala prawko poszla na kursy komputterowe poszla na studja ( jej marzenie a miala ciezko w domu rodzinnym nie mogla studiowac)....nie wiem jak kazdy mam swoje wady ..czasem byly sprzeczki....ale nigdy jej ani nie dotknolem..ona mnie raz....o nie...nie chce juz sie wiazac nie chce ufac zbyt wiele mi zabrala zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
zona ....mysle ze nie dalem jej odczuc tego jak bardzo mi brakuje sexu , bylem cierpliwy... bylo tylko to co dozwolone peting male pieszczochy ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co bo tak to jest, jeden chlop jest swinia a panna by w ogien sie rzucila za nim... jeden kocha nad zycie a babka jest podla swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mnie zasmuciłeś:(, a już myślalam ze razem zjemy to kruche ciasto. Ale jestem optymistką i czuje że i tak mnie kiedyś zaprosisz:P. Odnośnie przepisu niestety pieczenie nie jest moją dobrą stroną, ale gotowac potrafie naprawdę świetnie:). Proponuje małą wymainę Ty coś słodkeigo a ja dla Ciebie przygotuję coś pikantnego:P. Bedziemy opychac sie az nas brzuszki zabolą. Oczywiście aby pozbyć sie nadmiaru kalorii będziemy musieli je spalić:P Mowa o ćwiczeniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyna nie wiem nie potrafie z nia rozmawiac i nie wiem co sie dzieje zawsze rozmawialismy a teraz nie ma gadki jest od razu podniesiony glos prosba zebym jej dal spokoj zebym sie nie czepial..i tak od miesiaca... chodz tyle ze wiem gdzie mieszka teraz bo pierwszego wieczora obdzwonilem i znajomych i szpitale i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko na_niebie
Nie mogę uwierzyć, że są jeszcze faceci którzy nie zdradzają... co do żony to współczuję bardzo -mam nadzieję, że jeszcze spotkasz w swoim życiu jakąś fajną kobietę i będziecie żyli długo i szczęśliwie :) a co do ciasta to w ogóle nie potrafię piec (choć wstyd się przyznać) dlatego zawsze kupuję gotowe...chociaż smaku domowego ciacha nic nie jest w stanie zastąpić ;) Moja babcia piecze najlepszy sernik na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×