Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaskost

hejka

Polecane posty

Po pracy proponuje jakieś zajęcie, coś co sprawia Tobie najwiekszą pzryjemność. Wiem że lubisz chodzic na grzyby, ja niestety nie. Ale za to lubie sport:P. Dzisiaj idę trochę poskakac, to jest najlepszy relaks dla mnie jak mam jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę na kursie uczymy się pisac dziesiacioma palcami, a teraz pisząc na kafe wraca stary nawyk pisania 3 palcami. Trudno jest się przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
napewno ciezko ja tez wszystkimi nieumiem..a co do romansu z kawka to wiem wiem zbereznik jestem:) a co do zajec po pracy to staram sie ...ale mi nic nie wychodzi wczoraj poprasowalem troszke ciuchow, i piwko jedno 2 , 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
sorki ze sie tak użalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dzis mam gosci to chociaz sie z maluchami pobawie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już w domciu a Ty pewnie jeszcze pracujesz:P. Mnie nie przeszkadza to że sie użalasz, kazdy ma prawo. Jak już wcześniej napisałam dobrze jest się komuś wygadać szczególnie tu na kafe tez często tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wczorajszego pytania co cenimy w facetach. Nie wiem dlaczego pytasz, ale wydaje mi sie że w ten sposób chcesz znaleźć odpowiedź dlaczego odeszła Twoja żona. Jak dla mnie najważniejsze jest aby facet był wyrozumiały, bo wiadomo my kobietki to takie dziwne stworzonka, mamy swoje humory. Jednego dnia potrafimy byś jak aniołki, a następnego mamy do Was o wszystko pretensje. Musicie nas zrozumiec, poprostu to nie nasza wina taka jest nasza natura:P Ważną cechą jest również troskliwość, opanowanie, lojalność Nota bene Druga sprawa to okazywanie zainteresowania. Jeśli wiecie że to ta jedyna okazujcie to na każdym kroku. Jesli nie znasz kobiety, ale bardzo chcesz ja poznać to okaż jej to, żeby wiedziała że o nia chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ze jeszcze tam jesteś, nie lubie prowadzić monologu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi tak ja jeszce w pracy a co do twojej wypowiedzi to jak zawsze masz racje szukam odpowiedzi przyczyny....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
wiesz co ja mam wrazenie ze ona sie poprostu zaczela ze mna nudzic.... i coraz wiecej rzeczy wskazuje mi na to ze poznala kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
i napewno kolejna sprawa to to ze nie mielismy dzidziusai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem🖐️ Z mojego punktu wiedzenia wynika, że powodem odejścia nie byłeś Ty...Wspominałeś że żona 2 lata temu poroniła, czesto bywa tak że kobieta cierpi z tego powodu, czuje sie beznadziejna że to może z jej winy. Moze twoja żona popadła w depresję i nie kontroluje swojego życia i stwierdziła ze łatwiej jest odejść i ułożyć sobie inaczej życie. Nie koniecznie z innym facetem. A dała Ci do zrozumienia ze ma kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi nie ale ..ech juz nie wiem co myslec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę ingerować w Twoje życie prywatne, ale skoro już tak sie rozgadaliśmy...Chodzi o to czy jak mieszkaliście razem spedzaliscie ze sobą dużo czasu?Czy każde z was po powrocie z pracy łapalo sie soich spraw i nie mieliście czasu porozmawiać, obejrzeć razem telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi szczerze.... oboje praca zona studja, a w domu od pewnego czasu zona tylko na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam ponieważ czesto tak bywa ze zajęci jesteśmy swoimi sprawami i nie mamy czasu na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi masz racje moze tego braklo i nalozylo sie tyle spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulam mocno
a slyszales autorze ze teraz wiele malzenstw rozpada sie przez NK. moja kolezanka miala z tym problem, i oczywiscie z mezem:( moze tu powinienes poszukac przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mogłeś zaproponować jej wspólnego wyjscia do kina, na spacer itp. Po to aby oderwac ją od komputera i spędzić razem miło czas. Widzę że jest w tym trochę Twojej winy(pzrepraszam jeśli Ci uraziłam)Pzrypomnij sobie co wczssniej pisalam ...okazywanie zainteresowania. Nie zostawianie jej samej sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi ja nigdy nie twierdzilem ze nie ma mojej winy napewno jakas jest i lezy po obu stronach, a kino jasne bylo albo gdzies wypad do znajomych gdzies na skalki..wiadomo moze nie strasznie czesto ale staralem sie...chodz niebylo latwo... a co do nk to mam o tym portalu jak najgorsze zdanie ale co moglem zrobic nawet po kinie siadala jeszce na 30 min na chwilke mimo ze proslilem zebysmy inaczej spedzali czas... mowila mi tylko ze sie czepiam ze przeciez ona nic zlego nnie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...:( Tez kiedyś miałam profil na nk, ale usunęłam juz dawno. Uważam że to największy badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tez tak sadze.....a pozatym wszystkiego trzeba umiec urzywac.... a z innej beczki co dobrego pichcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie przyznać ze teraz kafe na mnie działa tak jak wcześniej nk:P. A Ty jak długo jestes na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już zjadłam, mogłeś wcześniej się upomnieć to może kto wie... Na obiad mialam chilli concane czy jakoś tak nie wiem jak sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
3 dzien klikam z pracy i tak za wszystko co sie w niej teraz biore to mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dzieki tusi... na nie umiem tu wstawic kfiatuszków......:( ale tez ci przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×