Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaskost

hejka

Polecane posty

Gość adaskost
zona poronila ..wogole to dluga historia...ale tak masz racje niewyobrazamm sobie jak mozna by skrzywdzic wlasne maluchy w taki sposob dobrze ze ich nie ma chodz chcialbym je miec...flircikowa ....milo ze piszesz chodz na chwilke sie usmiechnolem mimo ze lezki jakos same nawet w pracy kapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
sloneczko na niebie ja tez nie bardzo umiem staram sie nauczyc ...tak dla siebie moze z nudow moze zeby zajac sie czyms i nie pic non stop , moze zeby poprostu zrobic cos z przetworami i mrozonymi owocami bo bede jadl je ze 3 lata sam.......nie chce byc juz z nikim naprawde mam dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
to skomplikowane powiem tylko ze 2 lata temu... nie moge wiecej pisac bo ktos moglby poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze potrzebujesz czasu. ale kiedys napewno sie ulozy i poznasz kogos, komu znow zaufasz. choc a wiem ze jest ciezko po przezyciach ciezko jest zaufac w nast. zwiazku sama tak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyno moze masz racje...ale ja teraz nie chce..w domu sobie poradze nie jestem od nikogo zalezny najgorzej bedzie z brakiem bliskosci czulosci.... ale i to przeboleje.... wiecie sorki nie chce was obrazac ale wszedzie pisze sie ze to faceci sa takie sku... ja uwazam ze wiele kobiet jest gorszych potrafia duzo bardziej zranic faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyno staram sie naprawde ale nie potrafie staram sie robic to co lubie ale na niczym nie potrafie sie skupic ciagle mysle, wczoraj nawet niedoczekalem konca meczy upilem sie jak nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
najlepiej mi teraz w lesie na grzybkach ..malo to meskie ale mozna i poplakac i pomyslec co dalej......prubuje nie wiem cos poczytac....sorki wam ze tak gledze i marudze i sorki za haos i bledy w pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, wiem ze jest trudno i wiem ze myslisz bo to naturalne ja mialam tak samo chlopak mnie rzucil 3 lata temu i to po miesiacu pewnie ktos popwie co to jest miesiac?? malo. a ja juz go tak kochalam, widzisz taka jestem i meczylam sie jak cholera glupie mysli przez pol roku... szukalam sobie miejsca i nic zakjecia nic, pilam tesknilam, ledwo zylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyno jeszce raz dzieki za mile slowa ..ja tez sie ciesze ze tu jestem bo chodz sie wygadam....wiem ze kobiet nie pyta sie o wiek ale jesli to nie sekrecik to powiedz chodz w przyblizeniu ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
wiesz czytalem troszke wpisy w forum i uwazam ze sa osoby , nicki ktore bardzo madrze sie wypowiadaja w niektorych tematach takze jest nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinienes wiecej pzrebywac w towarzystwie, owszem tutaj na kafe możesz też sie wyżalić, ale to nie to samo. Tez często mam doła z róznych powodów, kilka razy pisałam o tym na kafe cześto spotykałam sie ze słowami krytyki po co o tym pisze ii takie tam. Ale znalazły sie równiez serdeczne osoby które pomogły, doradziły . I bardzo im za to dziekuje🌼. Czasami lepiej pisz sie na forum niż mówi prosto w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziekuje ci za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko na_niebie
Wiem, że teraz cierpisz też to kiedyś przerobiłam i mówiłam ,że już nigdy.....a później przekonałam się, że" NIGDY NIE MÓW NIGDY", życie mnie bardzo zaskoczyło - i wystarczyło tylko jedno spojrzenie. Poradzisz sobie - zobaczysz...nikt nam w końcu nie dał gwarancji, że życie to nieustanne pasmo samych pozytywnych i szczęśliwych chwil ...czasem zdarzają się sytuacje takie jak ta w której się teraz znalazłeś ale musisz uwierzyć, że będzie lepiej...czego z całgo serca życzę! p.s kiedyś byłam w takiej sytuacji ,że po prostu chciałam znikąć ,umrzeć, przestać być...i gdyby mi ktoś powiedział ,że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa - nie uwierzyłabym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi to prawda latwiej czesto wygadac sie obcej osobie niz ..bliskim.... ja niestety nie moge na nikogo liczyc...z roznych wzgledow jestem z tym wszystkim sam.... nawet ze znajomymi nie ma jak zagadac bo wiekszosc to nasi wspolni znajomi....nikomu nie ufam..wiesz ktos bardzo dla mnie wazny powiedzial mi kiedys takie slowa " umiesz liczyc licz na siebie" ..swiete slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak sloneczko tak wlasnie jest - ja tez tak myslalam cierpialam i chcialam tylko jego. trzeba wtedy umiec powiedziec twardo stac na nogach ze jeszcze bedzie lepiej bedzie ktos inny bedzie szczescie, to jest trudne a nawet w swiezej sytuacji niemozliwe .ale to jest prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
sloneczko moze masz racje.....ale ciezko mi bedzie zbudowac nowy zwiazek nie dopuszcze nigdy zebym sie tak zaangarzowal jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
ech i do domu ..trzeba jechac...nie chce tam byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówisz, też jestem tego samego zdania ,,licz zawsz ena siebie\'\' nie raz sie o tym pzrekonałam . Pzrepraszam ze pytam ...skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
i znow bedzie samotny obiad jeden drink drugi... boze jaki ja jestem slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
tusi klikam z okolic katowic a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×