Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haydi

Imię Adrian. Proszę o opinie.

Polecane posty

Witam! ?Jestem obecnie w 6. miesiącu ciąży. Wiem, że jeszcze mam trochę czasu do porodu, ale gdy dowiedziałam się, że będzie to chłopczyk, chciałabym już jakoś zwracać się do brzuszka :) Strasznie podoba mi się imię Adrian. Myślałam żeby nazwać syna Adrian Aleksander. I już prawie jestem na to zdecydowana, ale jedno mnie martwi. Mianowicie to, że nie znam żadnego sympatycznego skrótu tego imienia, a fajnie mówić do niemowlaczka w zdrobniałej formie.... Jak to wygląda u Was? Nie mam wśród znajomych Adrianów. Może Wasze dziecko ma tak na imię? Jak się do niego zwracacie? Jak mówią do niego koledzy? Jak samo maleństwo mówi do siebie gdy zaczyna mówić? Może i głupi problem, ale każda odpowiedź będzie pomocna :) I co wogóle sądzicie o tym imieniu? Brałam jeszcze pod uwagę Szymon, ale trochę dużo mam Szymonków w rodzinie... Dziękuję za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sliczne ale dosc ciezkie przez to "r". mi sie je ciezko wymawia, wole Dawid, Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid to mój brat :) A Szymonów w rodzinie jest już paru... Własnie tak myślę, że to takie ciężkie imię i gdyby było jakies sliczne zdrobnienie to bardzo by mi się podobało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspro
szczerze nie podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mi się nie podoba, ale to chyba dlatego, że znam jednego Adriana, który jest krótko mowiąc tępy! A mówić do niego możesz... Adi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNE IMIE
MOZESZ DO NIEGO MOWIC W SKORCIE NP. ADEK LUB ADI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, każdy ma jakiegoś znajomego z którym się coś kojarzy. Mi na szczęście to imię się z nikim nie kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... chyba najważniejsze, że podoba się Tobie i tak być powinno ;) tutaj zapewne opinie będą rozmaite, no ale "de gustibus....";) Jeśli o mnie idzie uważam je za neutralne. Całkiem OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dosyć długo zastanawialiśmy się nad imieniem. Do dziewczynki byłoby mi łatwiej, bo dużo imion mi się podoba. Ale do chłopca jest problem.... Chciałabym aby to było naprawdę ładne imię a nic nie potrafię wymyśleć. Jedynie ten Adrian jakoś tak mi się spodobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, naprawdę może Wam się nie poobać, ale dajcie chociaż jakieś swoje propozycje :) Może akurat coś mi się spodoba i nie będzie Adrian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie
kajetan, tomoteusz, mikołaj, łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi, myślę że trudno tu radzić, każdy ma inny gust....Jeśli jedynie Adrian Ci się podoba, to ja bym się tego trzymała na Twoim miejscu. Albo jeszcze przeczytała jakieś imienniki, kalendarze bo a nuż jakieś inne spodoba się bardziej... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przeglądam wszystko co się da, ale jakoś tak nic mi sie nie podoba. Tyle imion a ja nie umię się na nic zdecydować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze troszkę czasu na "przespanie się" z Adrianem lub innym imieniem ;) najważniejsze byście Wy byli przekonani, całego świata i tak się nie zadowoli ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale opinie sa ważne, bo może ktoś ma kogoś takiego znajomego i może go jakoś brzydko zdrabniają, albo przezywają... A może akurat jak ktoś poda jakies imię to mi się spodoba :) Bo póki co jest ciężko się zdecydować.... Ale dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi, poza tym jak zobaczysz już Synka, to sama będziesz czuć czy pasuje to czy inne imię z przygotowanych wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koelżanka ma synka Adriana i mowią na niego Adik. Mnie sie podoba to imie :) Adik Aduś :d no i samo w sobie jest fajne Adrian :D ma ta magiczną literke R :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol_a
Moja mala kuzyneczka ma sąsiada Adriana. Ciężko było jej wymówić to imię i przekręciła na Adryyyjan. No i już tak zostało - w naszej rodzinie każdy Adrian nazywany jest Adryyyjanem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jednym z bardziej męskich, pięknych i uniwersalnych imion jest Piotr ( no ale mam brata o tym imieniu ), podoba mi się też Staś czy Bartuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie sie podoba
bardzo ladne imie Adrian mam kolege super chlopak ja sie zwracam do niego Adi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bastian ładne, ale takie nietypowe. Ale w sumie ciekawe :) ebastian tez mi się podobało, ale już np Seba brzmi dla mnie tragicznie :) W sumie Adi, Aduś czy Adik brzmi nawet sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitam!!! Mam synka Adrianka:):)choc na początku miał to byc Kacper ale Kacprów w tym okresie było bardzo dużo....więc chicałam jakos tak inaczej ...no i teraz nie ma problemu w przedszkolu bo jest jako jedyny Adrian:)[a Kacprów ma 4 w grupie:p] zrobniale do niego mówimy Adi albo Aduś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi ja tez mam syna Adriana i kiedy go tak nazwalam bylo to bardzo malo znane imie, prawie w ogole nie spotykane a jeszcze dodatkowo (podobnie jak Tobie) tylko to mi sie dla chlopca podobalo. Uwazam, ze sliczne imie i mimo, ze mieszkamy teraz za granica to nie ma z tym problemu (z wymowa) a i nadal jest imieniem rzadko spotykanym, co mnie cieszy. Nie lubie jak co trzecie dziecko sie tak samo nazywa :O Jesli chodzi o zdrobnienia to jest kilka j.w.; Adrianek, Adulek, Aduniek, Adusiek, Adus, Adi, Adek - ja zazwyczaj mowilam do niego Adusiu, Adrianku, Aduniu albo Adi :) Zadnych przezwisk zwiazanych z imieniem nigdy nie mial. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opinie i podpowiedzi zwłaszcza mamusiom Adrianów :) Miło wiedzieć, że po czasie dalej jesteście zadowolone z wyboru imienia... Chyba faktycznie zostanie Adrian :) Jeszcze jedynie rozważamy Szymon, bo ma fajne skróty ( Szymek, Szymuś) ale Adrian itak mi się bardziej podoba :) Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olmolo
Ja mam wspanialego synka Adrianka.Ma już 9 lat.Jak był malutki wołaliśmy do niego Aduś,a teraz koledzy mówią do niego Adek,a koleżanki Adi,jestem bardzo zadowolona z jego imienia,od zawsze mi się podobało i nadal podoba,a co najważniejsze on sam też jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
imię suuuper mialam dac tak na inie mojemu synkowi ale w ostatniej chwili zmienilam. zaluje ze nie dalam mu tak na drugie ale jak bede miec 2 syna napewno dam mu na inie adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×