Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondiiiiiii

CO mam robićzałamkaa

Polecane posty

Gość blondiiiiiii

Witam Was. Może mój problem jest błahy w porówaniu do waszych jednak proszę o waszą pomoc. Jestem z chlopakiem 3.5 roku i na prawde jest super facetem. Wiarny, prawdomówny, szczery .... Tylko od pewnego czasu brakuje mi jego takiego jak był kiedyś.... Jest czasem do mnie hamski i robi mi przykrość. Np. taka błaha sprawa z dzisiaj.... powiedzialam mu wczesniej , że bede na kompie po 16 i pogadamy sobie. On do mnie dzowni przed 16 i pyta sie czy wchodze. Ja mowie , że za 15 min , a on do mnie " no to nie , nara". Wiem , że może to głupie dla was, ale on tak nigdy nie traktował mnie, przez telefon podnosi na mnie głos, nie umie ze mną się dogadać na spokojnie. Druga sprawa. Jak wypije WÓDKĘ zaznaczam, to jest hamski i agresywny. Płakałam przez niego prawie na każdej imprezie na której się opił wódką. Nawet mnie popchnał tak że się przewróciłam Jednak zerwałam z nim o to kiedys i obiecał , że nie bedzie już pił(wódki , bo to troche dziwne, ale jak wypije z 8 piw to jest pijany ale nie wulgarny i agresywny) ... no i słowa dotrzymuje. Ja jedenak nie umiem znieść tego, że on się tak zmienił przez te 3.5roku :( Zerwałam z nim dzisiaj, bo ja nie chce tkwić w związku , który mnie męczy i sprawia mi przykrość. Wiem , że duzo przede mną jeszcze życia i nie chce go sobie zmarnować , jestem świadoma , że lepiej rozstać sie wczesniej niż pozniej. Proszę napiszcie mi co na ten temat sądzicie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że CHamski pisze się właśnie tak. A pomijając to, wydaje mi się że koleś poczuł że może zrobić wszystko a Ty i tak z nim będziesz. Jednym słowem, poczuł się zbyt pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON POPROSTU NIE CHCE Z TOBA BY
A poza tym niezbym on inteligentny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON POPROSTU NIE CHCE Z TOBA BY
kapo z dachau hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa HAHAHHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
dobrze zrobilas ze go pogonilas i bron cie Boze znowu z nim zaczynac...bo dopiero bedziesz w zyciu plakac...cham zawsze chamem zostanie...a ja sie zmieni to tylko na chwile...bo to jest w nim w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kiedyś miałam
jak poznałam mojego obecnego meża to było podobnie po wodce mu biło ale nie aż tak i prawie nie pije na imprezy nie chodzimy bo już sie troche zestażeliśmy a co do kłutn są czasem ja się na niego rzucam z pieściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiiiii
On chce bardzo właśnie ze mna byc, dzowni do mnie .... i wiem że mnie kocha bardzo. Ale ja nie umiem sobie poradzić z jego zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiiiii
Trdno opisac człowieka w paru zdaniach. TO nie jest tak , że on mnie wyzywa , nie mówi do mnie dzi**, szm** czy coś takiego bo na to bym sobie nie pozwoliła. Chodzi o to ,że on sie tak zachowuje po wódce. Skoro sie tak po niej zachowuje to co ja mam zrobić???? oN mi obiecał że nie bedzie pił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kiedyś miałam
rozumie cię nie zostawiaj go mialam tak samo i jakoś się ułożułk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiiiii
to już samanie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyu
nie wiem po co wam tacy faceci?! nie ma innych?? lepiej zeby was bil po slubie, wyzywal ? grunt to zeby nie bylo nudy! po co wam mezczyzni co maja jakis poziom, nie wala fochow, nie ciagnie ich do kielicha? aaaa pewnie szybko byscie sie znuszili szukajac ukojenia w innych ramionach bo przeciez jak cos sie dzieje jest o wiele ciekawiej prawda?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiiiii
Ale on normalnie jest ideałem dla mnie .... Dziewczyny zazdroszczą mi go... Tylko on jest tylko taki jak wypije wódkę. jest innym człowiekiem , nie iwem czemu !!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×