Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakania21

Można komuś ZAUFAĆ 2 RAZY?

Polecane posty

Gość kakania21

jestem z moim facetem od 4,5roku,wszystko było pięknie i wspaniale aż pół roku temu bardzo czesto zaczął mnie oszukiwać, np. zamiast jechać na zakupy, dowiadywałam sie od znajomych , że siedzi w pubie na piwie lub bilardzie..(na szcęście tylko z kolegami).niby to nic takiego, ale NIE NAWIDZE KŁAMSTWA!kocham go nad życie,on też mi to w kółko powtarza, planujemy wspólną przyszłość,ale przez to,ze nie mowił mi prawdy, nie moge odzyskać teraz do niego zaufania....czesto spotyka się z kolegami i na drugi dzień opowiada mi co robił, gdzie był...ale ja nadal mu nie wierze...dzwonie do niego,ostatnio nawet zaczełam kontrolować jego komórke, ale nie chce tak żyć już zawsze! ...siedzi mi to cały czas w głowie i nie moge zapomnieć, bo ja jestem wobec niego całkiem szczera...teraz pojawiła sie propozycja dla NIEGO-wyjazd za granice..(razem nie możemy jechać,gdyż studiuję)...i co teraz, skoro ja tu dostaje nerwicy, jak on gdziekolwiek wychodzi, a co dopiero jak bedzie tak daleko??a chce żeby jechał, bo to jest na prawde fajna propozycja,przecież nie moge mu niczego zabraniac,niech jedzie ale ... ja chyba zwariuje!!jak sobie z tym radzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfrk8 edfjmkkl
nie!!!! uciekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×