Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka jestem szczęśliwa

w końcu przestałam o nim myśleć

Polecane posty

Gość jaka jestem szczęśliwa

po dwóch latach w końcu zakochałam się poraz drugi, a tak to tylko każdego faceta porównywałam z nim. Jednak czas leczy rany i mogę cieszyć sie życiem. Żałuję, że przez tyle czxasu rozpamiętywałam go. Szkoda czasu dziewuszki. Tego kwiatu od cholery:) its so wonderful life:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jestem szczęśliwa
Ma na imię Witold , ma 42 lata i sprzedaje wieprzowinę z samochodu na bazarze miejskim w Skierniewicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jestem szczęśliwa
i tak go kocham ❤️ miłośc wszystko przetrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jestem szczęśliwa
Widocznie go nie kochałaś. Ten facet siedział mi w głowie dwa lata i pewnie siedziałby dalej jednak przestałam go widywać i jest super. Mam nadzieje, ze wiecej nie stanie mi na drodze... Nie chce juz zadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jestem szczęśliwa
Nawet nie przeszkadza mi to że placi alimenty na 4 dzieci z poprzedniego zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dębowa kora
jaka jestem szczęśliwa ----------> jak tego dokonalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 15
dlaczego roztaliscie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jestem szczęśliwa
Długa historia. Pojawił się nagle w moim życiu. Taka miłość od pierwszego wejrzenia. 4 boskie miesiace ale dzieliła nas zbyt duża odległość. Rozstaliśmy się w bólu. Długo nie mogłam się pozbierać i nie sądziłam abym mogła kogoś jeszcze pokochac tak jak pokochałam jego. Ale teraz widzę że jest to możłiwe albo to tylko pozory. Bo nie wiem jakby zareagowała jakby znów się pojawił w moim życiu. Dobrze, że dzielą nas setki km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 15
wspomnienia będą wracały jak bumerang. postaraj się myslec o nim jaknajmniej. masz nowego adoratora i skup sie na nim. czworka dzieci to duże obciazenie finansowe dla faceta. problemy rownież beda ciagly sie przez cale zycie. daj sobie z nim spokoj. teraz to juz przeszlość wiec ciesz się teraźniejszoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja też
potrzebowałam ok 2 lat żeby przestać o nim myśleć i znów móc się zakochać. Teraz czasami pojawia się myśl o nim ale już bez żadnych emocji. Ciekawa jestem jak mu się wiedzie bo nie mamy żadnego kontaktu. Mam nadzieję że życie mu odpłaciło za to co mi zrobił. Po 10 latach związku zostawił mnie dla innej. Dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×