Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

połówka

KOBIETKI DORADŻCIE, bo nic mi do głowy nie przychodzi!!!

Polecane posty

Mój chłopak pracuje w firmie w której jest tylko on i magazynier. Cały dzien siedzi przed komputerem i wiadomo jak to faceci nie garnie sie nawet by zrobić sobie coś dobrego do jedzenia. Przewaznie jest tak, ze nic nie je! Od dwoch dni wpadam do niego kolo połodnia przed szkoła i coś mu tam robie na pózne śniadanie. Przed wczoraj była jajecznica, dzis naleśniki... a JUTRO??? Nie mam pomysłu... coś co będzie dobre, szybkie w przyrzadzeniu i czym sie napełni żoładek :). Macie jakiś dobry pomysł? Czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, wyluzuj się. Niech cię chociaż poprosi - wtedy będziesz wiedziała, co chce i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie poprosi.. znam go już. Jest chudy jak szczur a jak dalej bedzie tak mało jadła a ja bede jadła jak jem to bedziemy wygladac jak Krowa i Kurczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zapiekanki
z szynka i pomidorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
hahaha, ale smieszna jestes i widac dobra dziewczyna. poronuje ołatki z tarkowanym jabłkiem (przpeis w necie) albo omlet z kukurydza , groszkiem i serem zoltym albo moze chleb w jajku - pyszne. kromki chleba 4-5 obtaczasz w calym jajku z odrobina wegety i samzysz na oleju. do tego keczup. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
hahaha, ale smieszna jestes i widac dobra dziewczyna. poronuje ołatki z tarkowanym jabłkiem (przpeis w necie) albo omlet z kukurydza , groszkiem i serem zoltym albo moze chleb w jajku - pyszne. kromki chleba 4-5 obtaczasz w calym jajku z odrobina wegety i samzysz na oleju. do tego keczup. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mysle o zapiekankach... :) chyba na nie sie zdecyzuje.. hehe dobrze, ze po jutrze sobota... do pracy nie idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zanioslas jajecznicę i nie wystygla, znaczy ze masz blisko ;) proponuję w takim razie zrobic kilka tostów z szynka i serem, oczywiscie wczesniej wysmarowane maselkiem czosnkowym, choc niekoniecznie a nawet jakiegos dobrego hamburgera, czy sałatkę z piersią z kurczaka, albo np. ja robie taką ryz, szynka (kroisz na kostki), groszek, kukurydza, majonez szybko i dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chlebie w jajku tez a raczej o czyms w podobie, bo kiedys koleznaka cos takiego robila, chleb w jajku i na to plasterek wedzliny i sera, ale te zapieknaki beda lepsze. Śmieszna jestem? Może i smieszna, ale mi to sprawia przyjemność jak widze, ze zajada aż mu sie uczy trzesa. Poza tym on robi dla mnie tyle, że chociaz tak moge sie odwdzieczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet - nie zaniosłam. Siedziba firmy to taki ogromniasty budynek. Jest magazyn, biuro, jakies tam pokoje, 3 łazienki, 3 sypialnie na poddaszu i oczywiscie kuchnia. Normalnie jak w domu i włąsnie tak sie tam czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie... kilka propozycji padło i już mam plan. Jutro zapiekanki, w poniedzialek sałatka, we wtorek chlebek z patelni, w srode racuchy. Na razie mam z głowy. Dziękuje Wam bardzo! Myakm spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×